Rozhodnutím Českého volejbalového svazu byly všechny soutěže ročníku 2019-2020, řízené svazem ukončeny. Důvodem bylo rozhodnutí vlády České republiky o opatřeních zavedených k pandemii Covid-19.

Družstvo TJ Sokol Družba Suchdol podalo přihlášku do nového soutěžního ročníku 2020-2021.

V příštím ročníku bude suchdolské družstvo žen startovat v 2. lize žen.

Rozpis utkání 2. ligy žen - skupina "B", soutěžní období 2020-2021

 
Kolo Datum Soupeři Výsledek Poznámka
1. a 2. kolo 17. 10.2020 USK Pardubice-Sokol Družba Suchdol    
3. a 4. kolo 24. 10. 2020 Sokol Družba Suchdol- Tatran Střešovice B    
5. a 6. kolo 31. 10. 2020 TJ Turnov-Sokol Družba Suchdol    
7. a 8. kolo 21. 11. 2020 Slovan Chabařovice-Sokol Družba Suchdol    
9. a 10. kolo 28. 11. 2020 Sokol Družba Suchdol-VSK Děčín    
11. a 12. kolo 5. 12. 2020 Sokol Mnichovo Hradiště-Sokol Družba Suchdol    
13. a 14. kolo 19. 12. 2020 Sokol Družba Suchdol-Žižkov B    
15. a 16. kolo 16. 1. 2021 Sokol Družba Suchdol-USK Pardubice    
17. a 18. kolo 23. 1. 2021 Tatran Střešovice B-Sokol Družba Suchdol    
19. a 20. kolo 13. 2. 2021 Sokol Družba Suchdol-TJ Turnov    
21. a 22. kolo 20. 2. 2021 Sokol Družba Suchdol-Slovan Chabařovice    
23. a 24. kolo 27. 2. 2021 VSK Děčín-Sokol Družba Suchdol    
25. a 26. kolo 13. 3. 2021 Sokol Družba Suchdol-Sokol Mnichovo Hradiště    
27. a 28. kolo 20. 3. 2021 Žižkov B-Sokol Družba Suchdol    

 

Tabulka 2. ligy žen, skupina "B", soutěžní období 2020-2021

 
Pořadí Družstvo Počet utkání Vítězství Porážky Poměr setů Body
1. TJ Turnov 0 0 0 0:0 0
2. Tatran Střešovice B 0 0 0 0:0 0
3. Žižkov B 0 0 0 0:0 0
4. USK Pardubice 0 0 0 0:0 0
5. Sokol Mnichovo Hradiště 0 0 0 0:0 0
6. VSK Děčín 0 0 0 0:0 0
7. Slovan Chabařovice 0 0 0 0:0 0
8. Sokol Družba Suchdol 0 0 0 0:0 0

Krajský přebor I. třídy žen - Finálová skupina (2019-2020)

 Hrací den je sobota, začátky v 10:00.

Hraje se dvoukolově na tři vítězné sety.

Kolo Datum Soupeři Výsledky Poznámka
1. kolo 8. 2. 2020 Suchdol - Roztoky B  3:0,3:1 Hraje se v Kutné Hoře od 10:00 hod.
2. kolo 15. 2. 2020 Neratovice - Suchdol  0:3,0:3 V Neratovicích od 12:00 hod.
3. kolo 22. 2. 2020 Suchdol - Příbram B  3:0, 3:1 V Kolíně, hala SOŠ a SOU, od 10:00 hod.
4. kolo 8. 3. 2020 Roztoky B - Suchdol  0:3, 1:3 V Roztokách od 9:00 hod.
5. kolo 14. 3. 2020 Suchdol - Neratovice   V Kolíně, hala SOŠ a SOU, od 10:00 hod.
6. kolo 21. 3. 2020 Příbram B - Suchdol   V Příbrami, od 10:00 hod.

 

Tabulka finálové skupiny Krajského přeboru I. třídy  (2019-2020)

Pořadí Družstvo Počet utkání Vítězství Porážky Poměr setů Body
1. EMĚ Mělník 16 14 2 46:12 57
2. Sokol Suchdol 16 10 6 35:22 45
3. Sokol Benešov 16 10 6 35:27 40
4. Roztoky B 16 6 10 25:34 30
5. Neratovice A 16 6 10 21:37 30
6. Baník Příbram B 16 2 14 16:46 20

Krajský přebor I. třídy žen - skupina "A" (2019-2020)

 Hrací den je sobota, začátky v 10:00.

Hraje se dvoukolově na tři vítězné sety.

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo.

Družstva umístěná na 4. až 5. místě budou hrát ve skupině o 7. – 10. místo.

Družstva umístěná na 6. až 7. místě budou hrát ve skupině o 11. – 14. místo.

1. kolo 28.9.2019 Kolín - Suchdol 1:3, 0:3
2. kolo 5. 10. 2019 Suchdol - Benátky n.Jiz. 3:0, 3:1
3. kolo 12.10.2019 Brandýs n.L. - Suchdol 1:3, 3:2
4. kolo 19.10.2019 Suchdol má volno  
5. kolo 2.11. 2019 Suchdol - Benešov  2:3, 3:0
6. kolo 9. 11. 2019 Zruč n. Sáz. - Suchdol  0:3, 0:3
7. kolo 16.11.2019 Suchdol - Mělník  2:3, 1:3
8. kolo 23.11.2019 Suchdol - Kolín  3:0, 3:1
9. kolo 30.11.2019 Benátky n. Jiz. - Suchdol  3:2, 0:3
10. kolo 7.12.2019 Suchdol - Brandýs n. L.  3:0, 2:3
11. kolo 14.12. 2019 Suchdol má volno  
12. kolo 11.1. 2020 Benešov - Suchdol (od 11:00)  1:3, 3:0
13. kolo 18. 1. 2020 Suchdol - Zruč n.Sáz.  3:0, 3:0
14. kolo 25.1.2020 Mělník - Suchdol  3:0, 3:0

Tabulka po 5. kole

Pořadí Družstvo Utkání Vítězná Porážky Poměr setů Počet bodů
1. Mělník 24 21 3 68:20 63
2. Suchdol 24 15 9 56:32 50
3. Benešov 24 15 9 53:34 45
4. Brandýs n. L. 24 14 10 49:41 40
5. Zruč n.S. 24 9 15 32:56 25
6. Benátky n. Jiz. 22 6 16 25:52 17
7. SKV Kolín 22 2 20 13:61 6

2. část

Družstva se utkají jen se soupeři z druhé skupiny.

Výsledky vzájemných utkání ze skupin 1. části se započítávají.

Pořadatelé:

1. kolo 8. 2. 2020 družstva ze skupiny A
2. kolo 15. 2. 2020 družstva ze skupiny B
3. kolo 22.2.2020 družstva ze skupiny A
4. kolo 7. 3. 2020 družstva ze skupiny B
5. kolo 14. 3. 2020 družstva ze skupiny A
6. kolo 21. 3. 2020 družstva ze skupiny B

Krajský přebor I. třídy žen - skupina "A" (2018-2019

01. kolo 06. 10. 2018 Brandýs n/L - Suchdol  3:1, 3:2
02. kolo 13. 10. 2018 Suchdol - Zruč n/S

 2:3, 3:2

03. kolo 20. 10. 2018 Benátky n/J - Suchdol  3:1, 3:2
04. kolo 03. 11. 2018 Suchdol - Benešov  1:3, 3:1
05. kolo 10. 11. 2018 Suchdol - volno  
06. kolo 24. 11. 2018 Suchdol - Brandýs n/L  3:1, 3:0
07. kolo 01. 12. 2018 Zruč n/S - Suchdol  0:3, 1:3
08. kolo 08. 12. 2018 Suchdol - Benátky n/J  3:1, 3:0
09. kolo 12. 01. 2019 Benešov - Suchdol  3:2, 3:1
10. kolo 19. 01. 2019 Suchdol - volno  
       

 Krajský přebor I. třídy žen - finálová skupina 2018-2019

1. kolo 9.2.2018 Suchdol - Komárov A 3:0, 3:0
2. kolo 16.2.2019 Roztoky B - Suchdol  0:3, 3:1
3. kolo 23.2.2019 Suchdol - Tuchlovice A  3:0, 3:1
4. kolo 9.3.2019 Komárov A - Suchdol  1:3, 1:3
5. kolo 16.3.2019 Suchdol - Roztoky B  1:3, 3:0
6. kolo 23.3.2019 Tuchlovice A - Suchdol  2:3, 1:3

 

Krajský přebor I. třídy žen - skupina "A" (2017-2018)

01. kolo 07. 10. 2017 Suchdol - Brandýs n/L 3:1, 0:3
02. kolo 14. 10. 2017 Suchdol - Mladá Boleslav 3:0, 3:0
03. kolo 21. 10. 2017 Benátky n/J - Suchdol 3:0, 3:0
04. kolo 04. 11. 2017 Suchdol - Benešov 2:3, 2:3
05. kolo 11. 11. 2017 Zruč n/S - Suchdol 1:3, 0:3
06. kolo 25. 11. 2017 Brandýs n/L - Suchdol 1:3, 0:3
07. kolo 02. 12. 2017 Mladá Boleslav - Suchdol 0:3, 0:3
08. kolo 09. 12. 2017 Suchdol - Benátky n/J 1:3, 1:3
09. kolo 13. 01. 2018 Benešov - Suchdol 3:1, 3:0
10. kolo 20. 01. 2018 Suchdol - Zruč n/S 2:3, 2:3
       
Play-out  10. 02. 2018 Suchdol - Neratovice 3:1, 3:0
Play-out 17. 02. 2018 Dobříš - Suchdol 0:3, 0:3
Play-out 24. 02. 2018 Suchdol - Tuchlovice 3:2, 3:2
Play-out 10. 03. 2018 Neratovice - Suchdol 0:3, 1:3
Play-out 17. 03. 2018 Suchdol - Dobříš 3:1, 3:1
Play-out 24. 03. 2018 Tuchlovice - Suchdol 0:3, 0:3

Hrací den je sobota, začátky v 10:00.

Hraje se dvoukolově na tři vítězné sety.

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo.

Družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo.

 

Hrací den je sobota, začátky v 10:00.

Hraje se dvoukolově na tři vítězné sety.

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo.

Družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo.

Hrací den je sobota, začátky v 10:00.

Hraje se dvoukolově na tři vítězné sety.

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo.

Družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo.

2.Mělník87122:820