Rozpis utkání Krajského přeboru žen - I.třída, skupina A, soutěžní období 2022-2023

Kolo Utkání Datum Čas Domácí Hosté Výsledek
1 3 1.10.2022 10:00 Sokol Suchdol Sokol Brandýs nad Labem  
  6 1. 10. 2022 14:00 Sokol Suchdol Sokol Brandýs nad Labem  
2 8 8.10.2022 10:00 EMĚ Mělník Sokol Suchdol  
  11 8.10.2022 14:00 EMĚ Mělník Sokol Suchdol  
3 14 15.10.2022 10:00 Sokol Suchdol VK Benátky nad Jizerou  
  17 15.10.2022 14:00 Sokol Suchdol VK Benátky nad Jizerou  
4 21 22.10.2022 10:00 Sokol Benešov Sokol Suchdol  
  24 22.10.2022 14:00 Sokol Benešov Sokol Suchdol  
5 25 5.11.2022 10:00 Sokol Suchdol Malibu Mladá Boleslav  
  28 5.11.2022 14:00 Sokol Suchdol Malibu Mladá Boleslav  
6 33 12.11.2022 10:00 Sokol Brandýs nad Labem Sokol Suchdol  
  36 12.11.2022 14:00 Sokol Brandýs nad Labem Sokol Suchdol  
7 38 26.11.2022 10:00 Sokol Suchdol EMĚ Mělník  
  41 26.11.2022 14:00 Sokol Suchdol EMĚ Mělník  
8 44 3.12.2022 10:00 VK Benátky nad Jizerou Sokol Suchdol  
  47 3.12.2022 14:00 VK Benátky nad Jizerou Sokol Suchdol  
9 51 14.1.2023 10:00 Sokol Suchdol Sokol Benešov  
  54 14.1.2023 14:00 Sokol Suchdol Sokol Benešov  
10 55 21.1.2023 10:00 Malibu Mladá Boleslav Sokol Suchdol  
  58 21.1.2023 14:00 Malibu Mladá Boleslav Sokol Suchdol  
    2. část        
1.kolo   11.2.2023   pořadatel ze sk. A    
2.kolo   18.2.2023   pořadatel ze sk. B    
3.kolo   25.2.2023   pořadatel ze sk. A    
4.kolo   11.3.2023   pořadatel ze sk. B    
5.kolo   18.3.2023   pořadatel ze sk. A    
6.kolo   25.3.2023   pořadatel ze sk. B    

Začátky utkání budou ještě upřesněny.

Rozpis utkání 2. ligy žen - skupina "B", soutěžní období 2021-2022

 
Č. utkání Datum Soupeři Výsledek Poznámka
1. a 5. 2. 10.2021 TJ Turnov - Sokol Družba Suchdol  3:1, 3:2  

9. a 13.

16. 10. 2021 Sokol Družba Suchdol - Tatran Střešovice B  1:3, 0:3  
17. a 21. 23. 10. 2021 Slovan Chabařovice - Sokol Družba Suchdol  3:0, 3:1  
25. a 29. 6. 11. 2021 Sokol Družba Suchdol - Žižkov B  1:3, 3:1  
33. a 37. 20. 11. 2021 Sokol Mnichovo Hradiště-Sokol Družba Suchdol  3:0, 3:1  9:00 a 13:00 
41. a 45. 27. 11. 2021 Sokol Družba Suchdol - VSK Děčín  0:3, 0:3  9:00 a 13:00
49. a 53. 12. 3. 2022 USK Pardubice - Sokol Družba Suchdol  0:3, 0:3  
57. a 61. 15. 1. 2022 Sokol Družba Suchdol-TJ Turnov  1:3, 3:2  
65. a 69. 22. 1. 2022 Tatran Střešovice B-Sokol Družba Suchdol  3:0, 3:0  
73. a 77. 5. 2. 2022 Sokol Družba Suchdol - Slovan Chabařovice  0:3, 0:3  
81. a 85. 19. 2. 2022 Žižkov B - Sokol Družba Suchdol  3:1, 3:1  
89. a 93. 26. 2. 2022 Sokol Družba Suchdol-Sokol Mnichovo Hradiště  0:3, 3:0  
97. a 101. 5. 3. 2022 VSK Děčín - Sokol Družba Suchdol  3:2, 3:2  
105. a 109. 19. 3. 2022 Sokol Družba Suchdol - USK Pardubice  3:0, 3:1  Tělocvična Obch. akademie Kolín

Tabulka 2. ligy žen, skupina "B", soutěžní období 2021-2022 (konečný stav)

 
Pořadí Družstvo Počet utkání Vítězství Porážky Poměr setů Body
1. TJ Slovan Chabařovice 28 24 4 73:27 67
2. VSK Spartak Děčín-Rumburk 28 20 8 72:38 59
3. TJ Tatran Střešovice B 28 18 10 60:42 54
4. TJ Sokol Mnichovo Hradiště 28 17 11 59:42 52
5. TJ Sokol Žižkov B 28 13 15 53:54 41
6. TJ Zikuda Turnov 28 13 15 47:58 38
7. Sokol Družba Suchdol 28 7 21 35:67 23
8. USK Pardubice 28 0 28 13:84 2

 

Krajský přebor I. třídy žen - Finálová skupina (2019-2020)

Českého volejbalového svazu byly všechny soutěže ročníku 2019-2020, řízené svazem ukončeny. Důvodem bylo rozhodnutí vlády České republiky o opatřeních zavedených k pandemii Covid-19.

Družstvo TJ Sokol Družba Suchdol podalo přihlášku do nového soutěžního ročníku 2021-2022.

V příštím ročníku bude suchdolské družstvo žen startovat v 2. lize žen.

Kolo Datum Soupeři Výsledky Poznámka
1. kolo 8. 2. 2020 Suchdol - Roztoky B  3:0,3:1 Hraje se v Kutné Hoře od 10:00 hod.
2. kolo 15. 2. 2020 Neratovice - Suchdol  0:3,0:3 V Neratovicích od 12:00 hod.
3. kolo 22. 2. 2020 Suchdol - Příbram B  3:0, 3:1 V Kolíně, hala SOŠ a SOU, od 10:00 hod.
4. kolo 8. 3. 2020 Roztoky B - Suchdol  0:3, 1:3 V Roztokách od 9:00 hod.
5. kolo 14. 3. 2020 Suchdol - Neratovice   V Kolíně, hala SOŠ a SOU, od 10:00 hod.
6. kolo 21. 3. 2020 Příbram B - Suchdol   V Příbrami, od 10:00 hod.

 

Tabulka finálové skupiny Krajského přeboru I. třídy  (2019-2020)

Pořadí Družstvo Počet utkání Vítězství Porážky Poměr setů Body
1. EMĚ Mělník 16 14 2 46:12 57
2. Sokol Suchdol 16 10 6 35:22 45
3. Sokol Benešov 16 10 6 35:27 40
4. Roztoky B 16 6 10 25:34 30
5. Neratovice A 16 6 10 21:37 30
6. Baník Příbram B 16 2 14 16:46 20

 

Krajský přebor I. třídy žen - skupina "A" (2019-2020)

 Hrací den je sobota, začátky v 10:00.

Hraje se dvoukolově na tři vítězné sety.

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo.

Družstva umístěná na 4. až 5. místě budou hrát ve skupině o 7. – 10. místo.

Družstva umístěná na 6. až 7. místě budou hrát ve skupině o 11. – 14. místo.

1. kolo 28.9.2019 Kolín - Suchdol 1:3, 0:3
2. kolo 5. 10. 2019 Suchdol - Benátky n.Jiz. 3:0, 3:1
3. kolo 12.10.2019 Brandýs n.L. - Suchdol 1:3, 3:2
4. kolo 19.10.2019 Suchdol má volno  
5. kolo 2.11. 2019 Suchdol - Benešov  2:3, 3:0
6. kolo 9. 11. 2019 Zruč n. Sáz. - Suchdol  0:3, 0:3
7. kolo 16.11.2019 Suchdol - Mělník  2:3, 1:3
8. kolo 23.11.2019 Suchdol - Kolín  3:0, 3:1
9. kolo 30.11.2019 Benátky n. Jiz. - Suchdol  3:2, 0:3
10. kolo 7.12.2019 Suchdol - Brandýs n. L.  3:0, 2:3
11. kolo 14.12. 2019 Suchdol má volno  
12. kolo 11.1. 2020 Benešov - Suchdol (od 11:00)  1:3, 3:0
13. kolo 18. 1. 2020 Suchdol - Zruč n.Sáz.  3:0, 3:0
14. kolo 25.1.2020 Mělník - Suchdol  3:0, 3:0

ZÁKLADNÍ ČÁST

Pořadí Družstvo Utkání Vítězná Porážky Poměr setů Počet bodů
1. Mělník 24 21 3 68:20 63
2. Suchdol 24 15 9 56:32 50
3. Benešov 24 15 9 53:34 45
4. Brandýs n. L. 24 14 10 49:41 40
5. Zruč n.S. 24 9 15 32:56 25
6. Benátky n. Jiz. 22 6 16 25:52 17
7. SKV Kolín 22 2 20 13:61 6

 


Krajský přebor I. třídy žen - skupina "A" (2018-2019)

01. kolo 06. 10. 2018 Brandýs n/L - Suchdol  3:1, 3:2
02. kolo 13. 10. 2018 Suchdol - Zruč n/S

 2:3, 3:2

03. kolo 20. 10. 2018 Benátky n/J - Suchdol  3:1, 3:2
04. kolo 03. 11. 2018 Suchdol - Benešov  1:3, 3:1
05. kolo 10. 11. 2018 Suchdol - volno  
06. kolo 24. 11. 2018 Suchdol - Brandýs n/L  3:1, 3:0
07. kolo 01. 12. 2018 Zruč n/S - Suchdol  0:3, 1:3
08. kolo 08. 12. 2018 Suchdol - Benátky n/J  3:1, 3:0
09. kolo 12. 01. 2019 Benešov - Suchdol  3:2, 3:1
10. kolo 19. 01. 2019 Suchdol - volno  
       

 Krajský přebor I. třídy žen - finálová skupina 2018-2019

1. kolo 9.2.2018 Suchdol - Komárov A 3:0, 3:0
2. kolo 16.2.2019 Roztoky B - Suchdol  0:3, 3:1
3. kolo 23.2.2019 Suchdol - Tuchlovice A  3:0, 3:1
4. kolo 9.3.2019 Komárov A - Suchdol  1:3, 1:3
5. kolo 16.3.2019 Suchdol - Roztoky B  1:3, 3:0
6. kolo 23.3.2019 Tuchlovice A - Suchdol  2:3, 1:3

 

 

Krajský přebor I. třídy žen - skupina "A" (2017-2018)

01. kolo 07. 10. 2017 Suchdol - Brandýs n/L 3:1, 0:3
02. kolo 14. 10. 2017 Suchdol - Mladá Boleslav 3:0, 3:0
03. kolo 21. 10. 2017 Benátky n/J - Suchdol 3:0, 3:0
04. kolo 04. 11. 2017 Suchdol - Benešov 2:3, 2:3
05. kolo 11. 11. 2017 Zruč n/S - Suchdol 1:3, 0:3
06. kolo 25. 11. 2017 Brandýs n/L - Suchdol 1:3, 0:3
07. kolo 02. 12. 2017 Mladá Boleslav - Suchdol 0:3, 0:3
08. kolo 09. 12. 2017 Suchdol - Benátky n/J 1:3, 1:3
09. kolo 13. 01. 2018 Benešov - Suchdol 3:1, 3:0
10. kolo 20. 01. 2018 Suchdol - Zruč n/S 2:3, 2:3
       
Play-out  10. 02. 2018 Suchdol - Neratovice 3:1, 3:0
Play-out 17. 02. 2018 Dobříš - Suchdol 0:3, 0:3
Play-out 24. 02. 2018 Suchdol - Tuchlovice 3:2, 3:2
Play-out 10. 03. 2018 Neratovice - Suchdol 0:3, 1:3
Play-out 17. 03. 2018 Suchdol - Dobříš 3:1, 3:1
Play-out 24. 03. 2018 Tuchlovice - Suchdol 0:3, 0:3

 

Hrací den je sobota, začátky v 10:00.

Hraje se dvoukolově na tři vítězné sety.

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo.

Družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo.

Hrací den je sobota, začátky v 10:00.

Hraje se dvoukolově na tři vítězné sety.

První 3 družstva postupují do skupiny o 1. - 6. místo.

Družstva umístěná na 4. až 6. místě budou hrát ve skupině o 7. – 12. místo.

2.Mělník87122:820