Štítky:

Dětský Vánoční turnaj dvojic

Datum konání: 28. 12. 2017

Ve čtvrtek 28.12.2017 proběhl dětský Vánoční volejbalový turnaj dvojic. Zúčastnilo se 20 dětí ve dvou věkových kategoriích. Po vyrovnaných bojích v mladší kategorii zvítězila dvojice Petrus- Bartošová K. a ve starší kategorii dvojice Matoušů – Vyhnánková E.

85 LET SUCHDOLSKÉHO VOLEJBALU

Beze jména.gifaa.gif

Předsezonní soustředění

Datum konání: 17. 9. 2016 - 18. 9. 2016

Pro trenéra, naše volejbalistky a celý realizační tým!

Termín soustředění v Suchdole bude v termínu:

od soboty 17. září do neděle 18. září

Soustředění bude zahájeno v sobotu asi od 16,00 hod. - 17,00 hod.

Plánované ukončení bude v neděli asi v 15,00 hod.

Případné časové změny budou včas oznámeny.

Nová sezóna volejbalového oddílu Sokol Suchdol

A družstvo se opět účastní I. třídy Krajského přeboru za účasti družstev z Mladé Boleslavi, Zruče nad Sázavou, Benešova, Kralup, Příbrami, Komárova, Rakovníku, Tuchlovic, Roztok a Neratovic.

Soutěž se hraje ve dvou skupinách. První tři z každé skupiny postupují do finálové části.

Soutěž začíná v říjnu a první utkání se hraje 8. října proti Sokolu Benešov ve sportovní hale SOŠ a SOU Kolín v Kolíně 5.

B družstvo žen zahajuje Okresní přebor 18. září ve sportovní hale ve Chvaleticích. V této soutěži hrají ještě družstva Kolína, Církvice, Kutné Hory, Vlašimi, Zruče nad Sázavou, Čáslavi.

Velikonoční turnaj 2016

pozvánka_final (1).jpg