Novinky

Štítky:

Jednoznačné vítězství v Kutné Hoře

Datum konání: 16. 10. 2016

Suchdolská starší přípravka dnes zavítala do Kutné Hory k třízápasovému turnaji. První utkání jsme sehráli proti Záboří a spíš než fotbal to byl hon za míčem. Suchdolští jednoznačně zvítězili i v oslabené sestavě.

1. místo v podzimní části poháru OFS

Datum konání: 12. 10. 2016

Poslední kolo podzimní části OFS dnes sehrál Suchdol se Zručí nad Sázavou. Již v druhé minutě Štěpán Š. otevřel skóre a po celou dobu jsme náskok zvyšovali. Opět tato sestava ukázala sílu a odhodlání vyhrát.

Vítězství na domácím turnaji

Datum konání: 8. 10. 2016

Dnes jsme na suchdolském hřišti přivítali soupeře z Čáslavi, Malína, a Bílého Podolí. Dnes si zahráli opravdu všichni. Nejprve jsme se utkali s Čáslaví a ovládli celou hru. Určovali jsme tempo hry, byli jsme rychlí a produktivní.

Ukázkový turnaj ve Vrdech

Datum konání: 1. 10. 2016

Dnešní sobotní výlet starší přípravky do Vrdů byl velmi vydařený. Náš tým celý turnaj ovládl a ukázal úžasné fotbalové momenty. Po celou dobu jsme byli rychlejším, tvrdším a fotbalovějším týmem. Dnešní vítězství bylo víc než zasloužené.

Další pohárové vítězství

Datum konání: 28. 9. 2016

Další kolo Poháru OFS dnes sehrál Suchdol s Kutnou Horou. První minuty nám moc nevyšli a v 5. minutě jsme prohrávali 1:0. Nicméně to bylo vše ze strany domácích a pak se spustila kanonáda Suchdola a zastavila se na čísle 7.

Hladké vítězství na domácím turnaji

Datum konání: 24. 9. 2016

Sobotní dopoledne patřilo starší přípravce, která přivítala tým Vrdů a Čáslavi. Obě utkání jsme měli plně ve své režii a nepřipustili žádné drama. Děti hrály soustředěně a výsledek si zasloužily.

Starší přípravka vyrazila do Zruče

Datum konání: 17. 9. 2016

Sobotní dopoledne vyrazila starší přípravka do Zruče nad Sázavou na další mistrovský turnaj, kterého se kromě domácí Zruče navíc ještě zúčastnily týmy Kutné Hory a Uhlířských Janovic.

Pohárová kanonáda !

Datum konání: 14. 9. 2016

Nečekaně jednoznačný průběh mělo utkání naší starší přípravky se soupeřem s U.Janovic, s kterým se ve středu odpoledne střetla na domácím hřišti v rámci  1.kola poháru OFS KH.

Výhra i prohra na domácím turnaji

Datum konání: 10. 9. 2016

V prvním domácím turnaji této sezóny přivítala naše starší přípravka A a B tým z Kutné Hory. Zatímco v úvodním zápase si naši poradili s kutnohorským áčkem a zvítězili 3:1, v druhém utkání schytali od béčka debakl 2:8.

20. Ročník memoriálu ing. Jiřího Sýkory v Týnci n.L.

Datum konání: 3. 9. 2016

V sobotu dopoledne se naše starší přípravka zúčastnila velkého fotbalového turnaje v Týnci nad Labem, který se zde hraje jako memoriál ing. Jiřího Sýkory. Do turnaje se zapojilo 15 mužstev z různých částí republiky, Suchdol zde byl jako jediný zástupce kutnohorského okresu.