Novinky

Štítky:

Stříbrné zakončení letošní sezóny

Datum konání: 10. 6. 2017

Výborné 2.místo vybojovala naše starší přípravka na finálovém turnaji OFS KH, který se konal v sobotu v Čáslavi. V turnaji, kterého se zúčastnilo celkem 11 týmů z kutnohorského okresu, nestačili náši kluci pouze na konečného celkového vítěze -  tým Čáslavi B.

Pohárový triumf suchdolské starší přípravky

Datum konání: 7. 6. 2017

Své letošní úspěšné pohárové tažení završila naše starší přípravka vítězstvím ve finále, ve kterém porazila soupeře ze Zruče nad Sázavou.

Mistrovský turnaj ve Vrdech

Datum konání: 3. 6. 2017

V sobotu od 10:00 sehrála starší přípravka poslední mistrovský turnaj ve Vrdech

Mistrovský turnaj v Kutné Hoře

Datum konání: 27. 5. 2017

V sobotu od 14:30 sehrála starší přípravka předposlední mistrovský turnaj v Kutné Hoře.

Semifinále poháru - postup do finále

Datum konání: 25. 5. 2017

Ve čtvrtek odpoledne se na suchdolském hřišti hrálo semifinále poháru OFS. Suchdolský tým přivítal tým z Čáslavi. Od začátku bylo utkání v suchdolské režii. Kluci hráli svoji hru a nedávali soupeři šanci, byli rychlejší, důraznější a podržel i brankař.

Mistrovský turnaj v Suchdole

Datum konání: 20. 5. 2017

V sobotu dopoledne sehrála starší přípravka další mistrovský turnaj.

Datum konání: 13. 5. 2017

V sobotu zajela starší přípravka na turnaj do Vrdů. Dalšími účastníky byla Kutná Hora a Čáslav

Datum konání: 6. 5. 2017

V sobotu dopoledne sehrála starší přípravka turnaj na domácím hřišti. Z turnaje se omluvil tým Vrdů.

Šestá pohárová výhra

Datum konání: 5. 5. 2017

Bez jediného zaváhání prošli hráči suchdolské starší přípravky svou pohárovou skupinou. Šestou výhru v řadě si připsali na hřišti Uhlířských Janovic kde zvítězili jasně 11:0. Do dalších bojů tak postupují z prvního místa skupiny a mohou tak vyhlížet svého soupeře pro semifinálový souboj o finále.

Pohárová výhra nad Kutnou Horou

Datum konání: 3. 5. 2017

Další výhru v poháru OFS KH si připsala naše starší přípravka, která ve středu odpoledne přivítala v Suchdole tým Kutné Hory. V zápase dvou rozdílných poločasů zvítězil domácí tým relativně těsně 10:7, přestože vedl v poločase již 7:0.