Novinky

Štítky:

Další remíza v Č.Pečkách

Datum konání: 11. 3. 2017

Nerozhodným výsledkem 4:4 skončil další přípravný zápas našich žáků, kteří se tentokrát střetli na umělce v Č.Pečkách s týmem Sendražic. Stejně jako v minulém zápase i tentokrát nedokázal náš tým udržet nadějné vedení a o výhru přišel opět až v nastaveném čase.

Remíza s Ratboří

Datum konání: 5. 3. 2017

V druhém utkání zinmího přípravného turnaje v Červených Pečkách remizovali naši starší žáci s Ratboří 4:4. Utkání mělo dva zcela odlišné poločasy, když  tom prvním zcela dominoval suchdolský tým a po zásluze vedl po první půli 4:0.

Třetí místo na sázavském turnaji

Datum konání: 4. 3. 2017

Starší žáci Suchdola se tuto sobotu zúčastnili halového turnaje, který se odehrál v sázavské sportovní hale. Přestože se zimní období chýlí ke konci, byl to pro tento výběr vůbec první halový turnaj. A ostudu náš tým Suchdolu rozhodně neudělal.

Vítězný vstup do "venkovní" sezóny

Datum konání: 26. 2. 2017

První letošní zápas pod otevřeným nebem mají za sebou naši mladší žáci. Ti se v rámci zimního přípravného turnaje střetli na umělé trávě v Červených Pečkách s týmem Konárovic.

Přátelský zápas v Č.Pečkách

Datum konání: 12. 11. 2016

Naši starší žáci sehráli tuto sobotu dopoledne přátelské utkání v Červených Pečkách proti domácímu výběru. Utkání se hrálo na umělé trávě a od počátku bylo poměrně vyrovnané. Po poločase 2:1 nakonec zvítězil domácí tým 4:2, když o své výhře rozhodl až dvěma góly v posledních dvou minutách utkání.

Povinné vítězství v Týnci

Datum konání: 30. 10. 2016

V posledním podzimním kole čekal na náš tým papírově nejslabší tým soutěže - Týnec nad Labem. Suchdolští dorazili do Týnce jako jasný favorit utkání neboť domácí doposud nezískali ani bod a před utkáním měli celkové skóre z 8 odehraných utkání 2:93. Samotný zápas pak začal přesně podle očekávání.

Bojovný výkon na body nestačil

Datum konání: 22. 10. 2016

V sobotu po obědě odehrál náš tým další mistrovské utkání, když přivítal na domácím hřišti mužstvo z Konárovic. Začátek zápasu se suchdolským příliš nevydařil. Přestože hra byla od počátku opticky vyrovnaná, dvě zaváhání v obraně znamenaly, že již ve 13.minutě prohrával Suchdol 0:2.

Prohra, ale s pochvalou

Datum konání: 15. 10. 2016

K dalšímu mistrovskému utkání zavítali naši starší žáci tuto sobotu do Štítar. V první půli byla k vidění oboustraně útočná hra, kdy oba týmy předváděly fotbal, na který se dalo koukat.

Kanonáda ukončila šňůru porážek

Datum konání: 8. 10. 2016

Zcela jednoznačný průběh mělo sobotní utkání starších žáků, kteří na svém hřišti přivítali mužstvo Ovčár. Suchdolští svého soka od počátku ve všem přehrávali a hra se odehrávala téměř stále na polovině hostů.

Fyzicky vyspělý soupeř byl nad naše síli.

Datum konání: 29. 10. 2016

Sendražice - Suchdol 6:1 (2:1)  branka Suchdola : Tůma