Štítky:
Novější 1 3

Výhra v derby

Datum konání: 4. 6. 2016

V závěrečném 14. kole jsme zavítali na hřiště sousedních Červených Peček . Od začátku zápasu jsme domácí tým uzamkli na jeho polovině, ale vinou nepřesných přihrávek a nedůrazem ve finální části se nedařilo skórovat .

Povinná výhra !

Datum konání: 28. 5. 2016

V 13.kole jsme přivítali mužstvo ze Žiželic. Celý zápas se hrál za stálé převahy našeho týmu, i když jsme nastoupili v neúplné sestavě (zranění,nemoc), tak mohl být výsledek ještě výraznější.

Prohra v boji o první místo

Datum konání: 22. 5. 2016

Ve 12. kole okresního přeboru starších žáků náš tým zavítal na hřiště vedoucího týmu Štítárský SK. Před tímto zápasem jsme ztráceli jeden bod, takže bylo dané, že jedině vítězství nás může posunout na první místo .

Starší žáci na turnaji v Rakousku

Datum konání: 13. 5. 2016 - 15. 5. 2016

Vydolované body z Konárovic

Datum konání: 6. 5. 2016

V 10.kole okresního přeboru starších žáků, náš tým zavítal na hřiště Konárovic. Začátek utkání předeslal celý ráz zápasu, dobývání dobře organizované obrany domácích . Ve  24.

Famózní odplata ! I s úroky...

Datum konání: 30. 4. 2016

V 9.kole okresního přeboru starších žáků, náš tým přivítal hosty z Krakovan, mužstvo s kterým v podzimní části soutěže ztratil všechny body (neproměněné šance, včetně dvou pokutových kopů), takže o motivaci na tento zápas bylo postaráno .

Výhra za tři body na Volárně

Datum konání: 23. 4. 2016

V 8.kole okresního přeboru starších žáků, náš tým zavítal na hřiště Volárny . Po celý zápas si udržoval výraznou převahu a zvítězil po nevyužití spousty šancí „pouze“ 9:0 po poločase 4:0 . Pochvalu zaslouží také tým domácích, kteří celý zápas bojovali.

Úspěšný vstup do jarní části soutěže

Datum konání: 16. 4. 2016

V předehráváném utkání 11.kola okresního přeboru starších žáků, náš tým porazil tým ze sousedních Nebovid 7:0, po poločase 5:0.

Přátelský zápas s Vrdy

Datum konání: 17. 3. 2016

Ve čtvrtek odpoledne sehráli naši starší žáci na  hřišti v Horních Bučicích přátelský zápas s týmem z vedlejších Vrdů. Vzhledem k velké marodce suchdolského týmu bylo mužstvo poskládáno více než z poloviny z hráčů nižších věkových kategorií.

Datum konání: 5. 3. 2016

V turnaji konaném v sázavské hale byly našimi soupeři mužstva z benešovska a mužstvo Zásmuk. Mužstva byla rozdělena do dvou skupin.