Novinky

Štítky:

Smolná prohra v odvetě

Datum konání: 11. 6. 2017

Odvetný zápas o 1.místo okresního přeboru mladších žáků sehráli náš tým tuto neděli v čáslavských Vodrantech proti domácímu celku. Vzhledem k úvodní vysoké domácí porážce 1:7, nebyly šance našeho týmu celkový triumf příliš reálné.

Suchdol nestačil na čáslavský výběr

Datum konání: 4. 6. 2017

V neděli dopoledne se v Suchdole odehrálo první utkání o titul vítěze okresní soutěže, když domácí tým přivítal soupeře z Čáslavi. Vzhledem k tomu, že hosté dorazili se sestavou doplněnou i o ligové hráče ročníku 04, byl favorit utkání celkem jednoznačný.

Suchdol udolal Sázavu a stal se vítězem skupiny

Datum konání: 28. 5. 2017

Poslední zápas ve své skupině B absolvoval náš tým v neděli odpoledne na domácím hřišti. Soupeřem jim bylo mužstvo mladších žáků Sázavy. Ač byl papírovým favoritem zápasu náš tým, průběh utkání tomu příliš nenapovídal.

Suchdol zvítězil v rozhodující bitvě o 1.místo !

Datum konání: 21. 5. 2017

K rozhodujícímu zápasu o vítěze okresní soutěže skupiny B zavítal vedoucí tým Suchdol na hřiště druhé Kutné Hory A. Dvě kola před koncem soutěže dělily dnešní soupeře v tabulce pouhé 2 body, takže oběma týmům šlo o hodně.

Mladší žáci v Uhlířských Janovicích nezaváhali

Datum konání: 18. 5. 2017

V rozmezí pouhých několika dní se spolu opět střetli týmy mladších žáků Suchdola a U.Janovic. Tentokrát se utkání odehrálo na janovickém hřišti ale s velmi podobným výsledkem.

Jasná výhra nad Janovicemi

Datum konání: 14. 5. 2017

Jadnoznačnou výhru 8:2 si připsali v neděli odpoledne suchdolští mladší žáci, kteří na svém hřišti přivítali tým z Uhlířských Janovic. O svém vítězství rozhodli domácí již v úvodní čtvrthodině, kdy se ujali vedení 3:0.

Souboj prvního s druhým bez vítěze

Datum konání: 7. 5. 2017

Velmi těžkého soupeře měl tuto neděli náš tým mladších žáků, který jako lídr soutěže zavítal na hřiště druhé Ledče nad Sázavou. Fyzicky zdatnější tým domácích měl výborný vstup do utkání a již v 6. minutě vedl 2:0. Dvoubranková ztráta naštěstí suchdolský tým nezlomila a již v 10.

Zručské naděje spláchla suchdolská kanonáda ve druhé půli !

Datum konání: 30. 4. 2017

Vysokého vítězství 9:1 dosáhli mladší žáci Suchdola v neděli po obědě na hřišti Zruče nad Sázavou. O takto přesvědčivém výsledku rozhodl zejména výborně odehraný druhý poločas, do nejž nastupovali suchdolští jen s těsným vedením 2:1.

Mladší žáci nadělili Zbraslavicím desítku

Datum konání: 23. 4. 2017

Povinné 3 body si připsali naši mladší žáci, kteří na svém domácím hřišti přivítali soupeře ze Zbraslavic. Utkání bylo od počátku pod kontrolou domácího týmu, který se rychle ujal dvoubrankového vedení.

Výhra nad Kutnou Horou

Datum konání: 20. 4. 2017

Ve čtvrtek se dohrávalo 15.kolo mladších žáků. V tomto utkání jsme se brzy ujali vedení nicméně až do 45. minuty to byl velmi dramatický a chvílemi vyrovnaný zápas. Tento zápas jsme nakonec vyhráli 3:0 a díky tomuto vítězství se opět ujali vedení v tabulce.