Pátá prohra v řadě - Suchdol nestačil na Hlízov

Kaňk - Suchdol 2:0 (1:0) | 8. Matz, 84. Dumitrescu

V zápase plném nepřesností byl šťastnější Malešov

Datum konání: 24. 9. 2016

SUCHDOL 0 : 1 MALEŠOV (37. Janoušek)

Šestigólové drama rozhodly až penalty

Datum konání: 18. 9. 2016

Chotusice - Suchdol 4:3np. V páté minutě Hlavičkoval J. Goliáš po centru zleva, naštěstí přesně do míst, kde byl připravený Hebr. Suchdol si svoji první šanci připravil v 8. minutě.

O body hrál Suchdol 70 minut, poté přišel kolaps

Datum konání: 11. 9. 2016

Suchdol měl po dvou kolech plný počet bodů a na další body pomýšlel i ve třetím kole. Na duel se těšili i domácí, kteří se poprvé v sezoně po dvou venkovních zápasech ukázali na domácí půdě.

Suchdol se ve druhém poločase nevzdal a Sedlec porazil 3:2

Datum konání: 3. 9. 2016

Stejní soupeři se na stejném hřišti potkali před dvěma týdny, kdy Sedlec porazila Suchdol 4:0 a vyřadila ho z poháru OFS KH. Mistrovský zápas však byl opakem. Suchdol po boji otočil ve druhé půli skóre a Sedlec porazil 3:2.

O třech bodech z Kutné Hory rozhodl první poločas

Datum konání: 27. 8. 2016

Výhra, emoce, góly. Úvodnímu zápasu sezony v Kutné Hoře nechybělo nic. Suchdol si odvezl tři body po vydařeném prvním poločase. V tom druhém přežil několik vyložených šancí domácích a slaví důležité úvodní tři body.

Pohár pro Suchdol končí, doma nestačil na Sedlec

Datum konání: 21. 8. 2016

Po úspěšném předkole, kdy Suchdol vyřadil Štrampouch, následovalo 1. kolo. Los určil, že se Suchdol doma utká se Sedlecí. Zápas se domácím ale vůbec nepovedl.

Suchdol porazil Štrampouch a postupuje do dalšího kola

Datum konání: 14. 8. 2016

Po jediném přípravném zápase naskočili suchdolští hráči do ostrého zápasu. V předkole Poháru Okresního fotbalového svazu Kutné Hory se utkali s Ajaxem Štrampouch, který v loňském ročníku padl až ve finále.