Štítky:

Vítězný start do mistrovské sezóny

Datum konání: 4. 9. 2016

V neděli dopoledne začala nová mistrovská sezóna i pro naše mladší žáky. Ti na svém domácím hřišti přivítali soupeře ze Zbraslavic. Utkání začalo pro suchdolské dobře, už ve čtvrté minutě vybojoval Štěpán Šibrava pokutový kop, který vzápětí sám proměnil.

Drtivá výhra se Štítary

Datum konání: 1. 9. 2016

Drtvivé výhry 17:0 dosáhli naši mladší žáci ve čtvrtečním přátelském utkání se Štítary. Jak výsledek napovídá, jednalo se o jednoznačnou záležitost. Suchdol po celý zápas svého soupeře fotbalově přehrával a hra se odehrávala téměř stále na polovině hostů.

2:2 v Jestřabí Lhotě

Datum konání: 30. 8. 2016

První zápas nové sezóny mají za sebou i naši mladší žáci, kteří v úterý odpoledne zavítali k přátelskému utkání do Jestřabí Lhoty. Přestože suchdolský tým po většinu zápasu svého soupeře přehrával, skončilo utkání nerozhodným výsledkem 2:2.