Štítky:

O třech bodech z Kutné Hory rozhodl první poločas

Datum konání: 27. 8. 2016

Výhra, emoce, góly. Úvodnímu zápasu sezony v Kutné Hoře nechybělo nic. Suchdol si odvezl tři body po vydařeném prvním poločase. V tom druhém přežil několik vyložených šancí domácích a slaví důležité úvodní tři body.

Pohár pro Suchdol končí, doma nestačil na Sedlec

Datum konání: 21. 8. 2016

Po úspěšném předkole, kdy Suchdol vyřadil Štrampouch, následovalo 1. kolo. Los určil, že se Suchdol doma utká se Sedlecí. Zápas se domácím ale vůbec nepovedl.

Suchdol porazil Štrampouch a postupuje do dalšího kola

Datum konání: 14. 8. 2016

Po jediném přípravném zápase naskočili suchdolští hráči do ostrého zápasu. V předkole Poháru Okresního fotbalového svazu Kutné Hory se utkali s Ajaxem Štrampouch, který v loňském ročníku padl až ve finále.

Předsezonní ROZHOVORY se Zdeňkem Šibravou a Davidem Čižinským

Předsezónní rozhovory s předsedou spolku, Zdeňkem Šibravou a trenérem A týmu a šéftrenérem mládeže, Davidem Čižinským.

Suchdol v prvním přípravném zápase nestačil na Ratboř

Datum konání: 6. 8. 2016

První přípravný zápas odehrál Suchdol doma se sousední Ratboří. Po mnoha spálených šancích se z výhry radovali právě hosté, kteří rozhodli zápas jedinou brankou.

Suchdol zahájil přípravu + ROZHOVOR s Davidem Čižinským

Datum konání: 20. 7. 2016