Štítky:

Díky lepšímu skóre první v B.Podolí

Datum konání: 26. 9. 2015

Dva vstřelené góly navíc do janovické sítě rozhodly o celkovém vítězství suchdolské starší přípravky na turnaji v Bílém Podolí. Náš tým se na úvod sobotního turnaje střetl s výběrem U.Janovic.

Starší přípravka nadělovala !

Datum konání: 19. 9. 2015

3 zápasy, 3 výhry, celkové skóre 50:1 - to je bilance naší starší přípravky ze sobotního turnaje, který se odehrál na suchdolském hřišti. Náš tým potvrdil roli papírových favoritů a všechna svá utkání jednoznačně opanoval.

Mistrovská výhra v Církvici

Datum konání: 12. 9. 2015

Nakonec do Církvice zavítala naše starší přípravka tuto sobotu k dalšímu mistrovskému utkání. Původně avizovaný turnaj v Hlízově byl totiž zrušen z důvodu odstoupení hlízovského týmu ze soutěže. Naše tak tentokrát čekal pouze jeden zápas a to s domácí Církvicí.

Na úvod 2.místo v Čáslavi

Datum konání: 5. 9. 2015

Do nové mistrovské sezóny vstoupila dnes po obědě naše starší přípravka na turnaji v čáslavských Vodrantech. Za soupeře jí byly kromě domácích ještě hráči Tupadel a A tým Kutné Hory. V loňské sezóně neporazitelný tým  Kutné Hory byl naším prvním soupeřem.

Starší přípravka obsadila v Bělušicích výborné 2.místo

Datum konání: 29. 8. 2015

V sobotu 29.8. se naše starší přípravka zúčastnila turnaje, který pořádal Sokol Týnec nad Labem jako 19.ročník memoriálu ing. Jiřího Sýkory. Akce se odehrála na hřišti nedalekých Bělušic.