Štítky:

Přátelský zápas ve Zruči

Datum konání: 23. 11. 2016

Místo pravidelného středečního tréninku, sehráli naši mladší žáci přátelské utkání se Zručí a to premiérově ve zbrusu nové sadě dresů. Hrálo se venku na umělé trávě v krásném sportovním areálu zručské základní školy.

Těsná výhra v Kutné Hoře aneb "Tak jsme první - no a co ?"

Datum konání: 6. 11. 2016

Těsnou výhru 1:0 vybojovali naši mladší žáci, kteří se v posledním podzimním utkání střetli na umělé trávě v Lorci s B týmem Kutné Hory.

Vítězný poslední domácí zápas Mladších žáků

Datum konání: 30. 10. 2016

Dnešní poslední podzimní zápas na domácím hřišti přinesl potřebné tři body. Dnešní hra nebyla z těch nejlepších, ale body jsou doma.

Výhra ve Zbraslavicích

Datum konání: 23. 10. 2016

Další tři body do tabulky si připsali naši mladší žáci po nedělním zápase ve Zbraslavicích. Přivítalo nás nevlídné počasí a hodně nepřipravené hřiště. Také kvůli těmto faktům jsme po ojedinělé šanci prohrávali 0:1.

Výhra nad béčkem Kutné Hory

Datum konání: 16. 10. 2016

Další tři body do tabulky si připsali naši mladší žáci, kteří tuto neděli dokázali porazit na svém hřišti B tým Kutné Hory. Utkání začalo pro suchdolské skvěle, když už ve druhé minutě je poslal do vedení Ondra Karásek po pěkné přihrávce od Štěpána Šibravy.

První prohra sezóny

Datum konání: 2. 10. 2016

Souboj prvního s druhým byl k vidění v neděli dopoledne v kutnohorském Lorci. Kvalitní vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách dopadl lépe pro domácí Spartu, která na rozdíl od suchdolských dokázala své příležitosti využít a zvítězila tak 2:0.

Další cenné tři body

Datum konání: 28. 9. 2016

Netradičně ve středu se v Suchdole předehrávalo 11. kolo mladších žáků. Soupeř byl jeden z těch nejsilnějších, po týdnu jsme přivítali hráče z Ledče. Suchdolští začali opravdu dobře a hráli velmi pohledný fotbal a již v 6. minutě šli do vedení.

Mladší žáci zatím bez porážky

Datum konání: 25. 9. 2016

V neděli dopoledne přivítali mladší žáci na suchdolském hřišti fotbalisty z Uhlířských Janovic. I v tomto zápase jsem měli výškový deficit, ale fotbalovostí jsme vše nahradili. Po celý zápas jsme byli lepším týmem a většina hry se odehrála v naší útočné polovině.

Nečekáná výhra v Ledči

Datum konání: 18. 9. 2016

V neděli dopoledne zavítali naši mladší žáci na hřiště do Ledče nad Sázavou. Úvod patřil domácím, kteří několikrát zahrozili, ale žádnou ze svých příležitosti nedokázali gólově zakončit. Hra se postupujícím časem vyrovnala a hrozit začali i suchdolští.

Cenné 3 body ze Zruče

Datum konání: 11. 9. 2016

Oboustranně útočný fotbal byl k vidění v utkání mladších žáků ve Zruči nad Sázavou. Přestože se utkání hrálo krátce po poledni za 30 stupňového horka, mělo velmi svižný průběh s mnoha šancemi na obou stranách.