Novinky

Štítky:

Výhra proti Zásmukám

Datum konání: 25. 10. 2015

V neděli 25.10. těsně po obědě jsme sehráli přátelské utkání proti Zasmukám. Hráli jsme 3x15 minut  a první dvě třetiny skončily výsledkem 2:2, což ukazuje, jak vyrovnaný zápas to byl.

Přesvědčivé vítězství na tunaji v Suchdole

V neděli 18.10. 2015 sehrála mladší přípravka poslední mistrovský turnaj podzimní části sezony 2015/2016. Postihla nás větší marodka a tak jsme měli k dispozici pouze dvě čtyřky, které jsme pravidelně střídali.  Našimi dnešími soupeři byli týmy z Čáslavi a Vrdů.

Vítězství na turnaji v Kutné Hoře

Datum konání: 11. 10. 2015

V neděli 11.10. 2015  jsme se zúčastnili předposledního mistrovského turnaje mladší přípravky, tentokrát v Kutné Hoře. Za velmi chladného počasí jsme sehráli solidní fotbal a oba zápasy bez problému vyhráli.

Turnaj v Suchdole byl ukázkou naší kvality

Datum konání: 4. 10. 2015

V neděli 4.10. 2015  se za krásného slunného počasí uskutečnil další mistrovský turnaj. Nejprve jsme svedli souboj s týmem z Bratčic, zde byla vidět naše zkušenost a průběh byl zcela jednoznačný bez ohledu na sestavu. Poté již přišli silnější soupeři.

Turnaj v Uhlířských Janovicích vyšel na 50%

Datum konání: 27. 9. 2015

V neděli 27.9. 2015  jsme zavítali na další mistrovský turnaj a to tentokrát do Uhlířských Janovic. Soupeři nám byly týmy z Močovic a z Uhlířských Janovic. Nejprve jsme sehráli zápas s týmem z Močovic.

Suchdol vs. Čáslav B a Sázava

Datum konání: 20. 9. 2015

V neděli 20.9. 2015 se na suchdolském hřísti uskutečníl další mistrovský turnaj mladší přípravky. Tentokrát jsme hostili dva silnější soupeře, Čáslav B a Sázavu. Tyto dva týmy hráli nejprve proti sobě a Čáslav zvítězila těsně 9:8.

Čtvrteční nábor ukázal nové fotbalové tváře

Datum konání: 17. 9. 2015

Vojta, Matouš, Lukáš, Štěpánek, Nela, Matěj, Michal, Radek. Celkem osm nových fotbalistů poprvé vběhlo na suchdolské hřiště.

Vítězství na mistrovském turnaji v Čáslavi

V neděli 13.9. 2015 jsme zavítali na turnaj do Čáslavi. Čekali na nás týmy z Čáslavi B, Bratčic a Nových Dvorů.  Naši přijeli do Čáslavi v hojném počtu, ale nakonec si zahráli všichni.

I mladší přípravka zahájila sezónu druhým místem

Datum konání: 6. 9. 2015

První podzimní mistrovský turnaj mladších přípravek se odehrál tuto neděli na suchdolském hřišti. V sychravém dopoledni čekaly na naše nejmenší celkem 3 soupeři. Na úvod se suchdolští utkali s nováčkem z Bratčic.