Tvrdé utkání s Kolínem skončilo nerozhodně

Datum konání: 20. 2. 2016

A tým odehrál další přípravný zápas na umělé trávě v Kolíně. Fanoušci se mohli těšit na derby, kterému skutečně nakonec nic nechybělo.

Suchdol úspěšně vstoupil do druhé poloviny přípravy, Úvaly porazil 3:1

Datum konání: 13. 2. 2016

Třetí přípravný zápas odehrál A tým na umělé trávě v Červených Pečkách. Zápas s Úvaly nabídl spoustu šancí a ukázal možnost posílení na pozici brankáře, kdy zápas začal v brance Adam Malík.

Suchdol své šance nevyužil a v Čáslavi prohrál

Datum konání: 30. 1. 2016

Druhý přípravný zápas odehrálo A mužstvo v Čáslavi. Diváci mohli vidět spoustu šancí a ukázalo se, že je jen škoda, že tento zápas nemohl být oficiální mistrovský zápas. Atmosféra byla totiž i při přípravném zápase výtečná.

ROZHOVOR: Střelec Jan Hannich: „Musím se šetřit na příště“

První přípravný zápas s Nymburkem měl jednoho hrdinu. Jan Hannich, který v Suchdole nastoupil v útoku úplně poprvé, hned vstřelil dva góly a nebyl daleko od třetího. Hannich se na podzim také zařadil mezi zraněné, což ho mimojiné připravilo i o derby s Kutnou Horou.

V prvním přípravném zápase si A tým poradil s Nymburkem

Datum konání: 23. 1. 2016

A mužstvo vstoupilo do třetího tréninkového týdne a hráči se dočkali prvního přípravného zápasu. V Červených Pečkách se za hustého sněžení střetli s Nymburkem. S ním Suchdol hrál v minulé sezoně Krajský přebor, po postupu ale Nymburk zvolil Divizi B.

ROZHOVOR: Jakub Svoboda se vrací po zranění

Hráči A týmu začali druhý týden zimní přípravy, do které se zapojil i Mahony alias Jakub Svoboda. Ten si v zápase v Trutnově přivodil zranění, které ho vyřadilo ze hry do konce podzimní části.

ROZHOVOR: Štěpán Kacafírek odchází ze Suchdola

Štěpán Kacafírek opouští tým Suchdola. Od jara bude působit v Rakousku, kde již v minulosti hrál. Zeptali jsme se ho na minulou i současnou sezonu, jeho porovnání českého a rakouského fotbalu.

V Ústí nad Orlicí rozhodl jediný gól

Datum konání: 14. 11. 2015

Nezvykle vlakem cestoval tým na zápas do Ústí nad Orlicí, poslední podzimní utkání Divize C. Před zápasem tým absolvoval procházku z nádraží na fotbalové hřiště, stejně tak i 15 fanoušků. Ti očekávali souboj dvou vyrovnaných týmů.

A tým jasně přehrál Litol

Datum konání: 7. 11. 2015

Poslední domácí zápas v historicky první divizní sezoně má za sebou A tým. Do Suchdola přijel tým z Litole. Zápas se dal očekávat jednoznačný, vzpomeňme si ale na domácí prohru s Jaroměří. Diváci tak čekali, jak si domácí kanonýři poradí s hostující obranou.

Druhý poločas nezachránil horor z první půle

Datum konání: 31. 10. 2015

Na jeden z nejdelších výjezdů sezony do Letohradu se vydalo s mužstvem zhruba 20 fanoušků, kteří však mnoho důvodů k radosti neměli. Po poločase Suchdol prohrával 3:0 a i přes několik vyložených šancí dokázal snížit jen na 3:1.