Novinky

Štítky:

Turnaj ve Zruči nad Sázavou

Datum konání: 29. 4. 2017

V sobotu dopoledne zajela starší přípravka na turnaj do Zruče. Dalšími účastníky byla Kutná Hora a Janovice.

Mistrovský turnaj Chotusice

Datum konání: 22. 4. 2017

V sobotu dopoledne se vydala starší přípravka na deštivý turnaj do Chotusic. Bylo k dispozici 11 hráčů a tudíž se po 5 minutách pravidelně střídali dvě pětky. Sice oba dva zápasy prohráli, ale za odvedený výkon se stydět nemusí.

Mistrovský turnaj v Kutné Hoře

Datum konání: 15. 4. 2017

V sobotu hrál hodně oslabený tým starší přípravky první mistrovský turnaj v Kutné Hoře. Pro tuto druhou půlku sezony jsem tým omladili a ročníkově posunuli. Chceme především aby děti hráli bez ohledu na výsledek. Ve stejném termínu probíhal turnaj starší přípravky v Německu.

Další vítězství v poháru

Datum konání: 19. 4. 2017

Ve středu výběr starší přípravky bojoval v dalším pohárovém zápase. Tentokrát zajel do Zruče nad Sázavou. Po celý zápas jsme jednoznačně dominovali a výsledek 13:4 hovoří za vše.

Turnaj starší přípravka - Bayern Trophy

Datum konání: 14. 4. 2017 - 16. 4. 2017

V pátek v 9:30 odjíždí naše starší přípravka na mezinárodní turnaj - Bayern Trophy do Mnichova

Další stříbro z Milovic

Datum konání: 4. 3. 2017

Výborné 2.místo obsadil náš suchdolský výběr U10 (2007 a mladší) na sobotním halovém turnaji v Milovicích. Vzhledem k tomu, že se na tento turnaj přihlásilo jen pět týmů, byla nastavena délka utkání na 20 minut.

Stříbro z Milovic

Datum konání: 8. 1. 2017

Výborné 2.místo obsadil náš suchdolský výběr U12 na nedělním halovém turnaji v Milovicích. Suchdol na turnaji odehrál 5 zápasů s bilancí tří výher, jedné remízy a pouhé jedné prohry a nastřílel svým soupeřům celkem 16 branek, což bylo bezkonkurenčně nejvíce ze všech zúčastněných týmů.

Zlatá obhajoba z halového turnaje OFS KH

Datum konání: 11. 12. 2016

Skvělého výsledku dosáhla naše starší přípravka, když zcela ovládla finálový halový turnaj pořádaný okresním fotbalovým svazem KH v hale BIOS v Čáslavi. Akce se zúčastnilo celkem 9 mužstev, která byla pořadatelem rozdělena do tří skupin.

V Přelouči těsně pod "bednou"

Datum konání: 10. 12. 2016

V sobotu dopoledne se naše starší přípravka zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje v Přelouči. Turnaj se hrál systémem každý s každým a tak na naše kluky čekalo celkem šest utkání, každé hrané 1x14 minut.

Závěrečný turnaj starší přípravky

Datum konání: 22. 10. 2016

Suchdolská starší přípravka ukončila podzimní část sezony sobotním turnajem v Suchdole. Přivítali jsme týmy z Janovic, Malína a Kutné Hory. Úvodní utkání s Uhlířskými Janovicemi bylo vyrovnané. Sice jsme ho prohráli, ale určitě se nemáme za co stydět.