Novinky

Štítky:

Na úvod jara remíza v Nových Dvorech

Datum konání: 3. 4. 2016

Remízou 2:2 v Nových Dvorech vstoupili naši mladší žáci do jarní části okresní soutěže. Náš tým ovládl zejména 1.poločas, kdy svého soupeře přehrával a převahu suchdolského týmu potvrdil dvěma góly Martin Králík.

1.místo v Zásmukách !

Datum konání: 13. 3. 2016

Skvělého výsledku dosáhli naši mladší žáci na turnaji, který se v neděli 13.3. uskutečnil v zásmucké sokolovně. V konkurenci dalších čtyř soupeřů dokázali celý turnaj vyhrát, když ani jednou nepoznali hořkost porážky.

Bronz z turnaje Klubu Ratbořáček

Datum konání: 27. 2. 2016

Tuto sobotu se naši mladší žáci představili v kolínské hale Stap Bar, kde se zúčastnili turnaje, který zde pořádal TJ Slavoj Ratboř. Celkem 8 týmů z různých okresů bylo rozděleno do dvou 4-člených skupin. Náš tým se nejdříve střetl s Habry, které dokázal porazit 2:1.

Mladší žáci ovládli turnaj v Zásmukách

Datum konání: 21. 2. 2016

Výborně si vedli na nedělním turnaji v Zásmukách naši mladší žáci. Po druhém místu z minulého měsíce, tentokrát dokázali celý zásmucký turnaj ovládnout, když zvítězili ve všech čtyřech zápasech.

Bojovný výkon vynesl pěkné 2.místo v Zásmukách

Datum konání: 17. 1. 2016

Nedělní dopoledne v zásmucké sokolovně patřilo mladším žákům, kteří se zde utkali v turnaji pořádaném domácí TJ. Turnaj sice bez medailí a pohárů, ale za symbolické startovné a ve velmi přátelské atmosféře se našim žákům vydařil jak herně, tak i výsledkově.

Přátelský dvojzápas v Zásmukách

Datum konání: 3. 1. 2016

Mladší i starší žáci Suchdola sehráli v neděli dopoledne v zásmucké sokolovně přátelské zápasy proti domácím žákovským výběrům. Hrálo se 3x 30 minut a mužstva se na palubovce střídala po třetinách.

Mladší žáci těsně pod stupni vítězů

Datum konání: 15. 11. 2015

Suchdolský "milovický víkend" pokračoval v neděli dopoledne turnajem mladších žáků. Náš tým, z poloviny složený z hráčů starší přípravky, zde odehrál celkem 5 soutěžních zápasů. S bilancí dvou výher, jedné remízy a dvou porážek obsadil nakonec těsně 4.

Závěrečná remíza potvrdila podzimní domácí neporazitelnost

Datum konání: 8. 11. 2015

Poslední podzimní vystoupení mají za sebou naši mladší žáci. Ti za krásného nedělního počasí hostili na svém hřišti tým Viktorie Sedlec. Ve vyrovnaném utkání se v 8.minutě ujali vedení hosté, když využili nedůrazu domácích obránců před vlastní brankou.

I průměrný výkon stačil na vítězství

Datum konání: 7. 11. 2015

V dohrávce 8.kola okresní soutěže mladších žáků přivítal náš tým na svém hřišti soupeře ze Zbraslavic. V prvním poločase vůbec nebylo znát, že proti domácím hraje mužstvo, které v této sezóně ještě nezískalo ani bod.

V Tupadlech za 3 body

Datum konání: 31. 10. 2015

V sobotu dopoledne se naši mladší žáci představili na hřišti Tupadel, kde sehráli další kolo mistrovské soutěže. Pohoda z krásného podzimního počasí jako by se projevila i na hře Suchdola.