Okresní přebor, skupina B, Kolín

Vydřená výhra ve Zruči

Datum konání: 15. 3. 2018

Zruč - Suchdol 5:7 (4:2)

Suchdol si v Lorci s chutí zastřílel

Datum konání: 5. 2. 2018

Kutná Hora - Suchdol 0:16 (0:6)

Vítězný vstup do nového roku

Datum konání: 29. 1. 2018

První letošní zápas mají za sebou naši mladší žáci. Ti se v pondělí večer střetli v Kutné Hoře s domácím výběrem Sparty. Utkání se hrálo na umělce v Lorci. Prvních 20 minut zápasu nebylo ze strany suchdolských ideální a to zejména v obrané činnosti.

Na stříbrnou neděli bronz z Milovic

Datum konání: 17. 12. 2017

Tuto neděli se naši mladší žáci představili na halovém turnaji v Milovicích, který měl tentokrát velmi pestré složení týmů - od Plzně přes Sedlčany a Mělník až po Mladou Boleslav. Suchdolský tým se v této konkurenci neztratil.

Excelentní vstup do halové sezóny

Datum konání: 2. 12. 2017

Výborný vstup do zimního halového období mají za sebou naši mladší žáci. Ti se tuto sobotu zúčastnili turnaje v Říčanech v hale Na Fialce. V konkurenci mužstev z Prahy a okolí nenašli na akci žádného přemožitele a po zásluze celý turnaj opanovali.

Na závěr podzimu Suchdol naděloval v Týnci

Datum konání: 5. 11. 2017

Poslední podzimní mistrovský zápas sehráli naši mladší žáci v Týnci nad Labem. Suchdolský tým zde potvrdil roli favorita, nastřílel domácím 18 branek a zvítězil jasně 18:1. Po podzimu tak patří Suchdolu 2.

Žiželice v Suchdole bojovaly - přesto inkasovaly 11 branek

Datum konání: 22. 10. 2017

Další vysokou výhru si připsali suchdolští mladší žáci, kteří doma přivítali Žiželice. Mladý hostující tým s výborně chytajícím gólmanem dlouho vzdoroval suchdolskému tlaku, přesto nakonec inkasoval 11 gólů.

Vyrovnaný zápas rozhodla lepší produktivita V.Oseka

Datum konání: 14. 10. 2017

Utkání dvou dosud neporažených týmů bylo k vidění v sobotu odpoledne ve Velkém Oseku, kam zavítali naši mladší žáci. Diváci mohli vidět kvalitní fotbal nahoru dolu, na obou týmech byla vidět touha po vítězství.

Štítary si ze Suchdola odvezly pořádný příděl

Datum konání: 8. 10. 2017

Podruhé v této sezóně dokázali naši mladší žáci nastřílet 20 branek v jednom zápase. Tentokrát to odnesly Štítary, které v Suchdole inkasovali 21 gólů. Výsledek hovoří jasně, suchdolští měli zápas od počátku pod kontrolou, dobře kombinovali a byla jen otázka kolik branek dokáží nastřílet.

V Červených Pečkách bez zaváhání

Datum konání: 3. 10. 2017

Další vysokou výhru zaznamenali naši mladší žáci, kteří v úterním odloženém zápase porazili Červené Pečky na jejich hřišti jasně 9:0. Po 4 odehraných kolech jsou tak stále stoprocentní a v tabulce soutěže jim patří výborné 1.místo se skvělým skóre 64:2.