Novinky

Štítky:

První jarní výhra mladších žáků

Datum konání: 8. 4. 2017

Celkem pohodové utkání mají za sebou naši mladší žáci, kteří v sobotu dopoledne zavítali na hřiště Sázavy. Náš tým měl po celou dobu hru pod kontrolou a utkání dovedl ke konečnému jednoznačnému vítězství 7:1 ( ne 6:1 jak je uvedeno v zápise!).

Souboj o první místo Suchdol prohrál

Datum konání: 1. 4. 2017

Těsnou prohrou začala pro naše mladší žáky jarní část sezóny. Ti se hned v úvodním kole střetli s A týmem Kutné Hory. Jednalo se tedy o zápas prvního celku tabulky s druhým.

Další jednoznačné vítězství v přípravě

Datum konání: 28. 3. 2017

Poslední přípravný zápas před startem jarní sezóny mají úspěšně za sebou naši mladší žáci. Ti se na domácím hřišti střetli s výběrem Vrdů a zvítězili hladce 9:0. Výsledek potěšující, ale hra místy postrádala vyšší tempo, zřejmě i zásluhou krásného slunečně-ospalého odpoledne.

Vysoká výhra nad Tupadly

Datum konání: 23. 3. 2017

V rámci čtvrtečního tréninku sehráli naši mladší žáci přátelský zápas s týmem Tupadel. V celkem vyrovnaném prvním poločase šli do vedení hosté, ale suchdolští dokázali dvěma góly ještě do přestávky nepříznivý výsledek otočit.

Výhra nad Jestřábí Lhotou

Datum konání: 14. 3. 2017

Přípravný zápas :

Prohra až ve finále

Datum konání: 25. 2. 2017

Výborné 2.místo obsadil tým mladších žáků na halovém turnaji v Sázavě. Náš tým zde sehrál celkem šest utkání, v nichž pětkrát přesvědčivě zvítězil a prohrál až v posledním finálovém zápase s fyzicky zdatnějším týmem Újezdu nad Lesy.

Stříbro pro Sedm statečných

Datum konání: 19. 2. 2017

Výborné druhé místo obsadil tým mladších žáků na halovém turnaji v Říčanech a to přestože nemoci a jarní prázdniny zapříčinily, že na akci dorazilo pouze sedm hráčů a to ještě část z nich ne zcela stoprocentně zdravá. Suchdolští do turnaje vstoupili utkáním proti týmu SK Libuš 1.

Mladší žáci vezou z Přelouče bronz

Datum konání: 11. 2. 2017

V sobotu odpoledne se naši mladší žáci zúčastnili turnaje pro ročníky 2004 v přeloučské sportovní hale. Na turnaji se představilo celkem 8 mužstev, která byla rozdělěna do dvou skupin. Suchdol se ocitl ve skupině A společně s domácí Přeloučí, Velkým Osekem a Chvaleticemi.

Turnaj Říčany - 3.místo

Datum konání: 15. 1. 2017

Nedělní odpoledne strávili naši mladší žáci na turnaji v Říčanech. V přepychové hale Na fialce se naši utkali se sedmi týmy, především z Prahy. Celý turnaj byl rozdělen do dvou skupin a poté následovalo semifinále.

Přesvědčivé vítězství nad Polepy

Datum konání: 26. 11. 2016

Druhý přátelský zápas v tomto týdnu absolvovali naši mladší žáci v sobotu dopoledne, když se ve veletovské hale utkali s mužstvem Polep. Utkání se hrálo 3x 25 minut v počtu hráčů 5+1.