Štítky:
2 Starší

Zásmucký pohárek: výkony jako na houpačce a nervy do poslední sekundy

Datum konání: 17. 12. 2016

Na tento turnaj pořádaný v zásmucké sokolovně mají suchdolští skvělé vzpomínky. Po minulém ročníku, kdy Suchdol celý turnaj vyhrál, se očekával podobný výsledek i letos.

Mladší přípravka zakončila podzimní sezonu domácím turnajem

Datum konání: 23. 10. 2016

S podzimem jsme se rozloučili domácím turnajem. Suchdolský dres obléklo celkem čtrnáct kluků a holek, protože jsme chtěli, aby si zahráli všichni. I proto probíhal turnaj netradičně.

Vyrovnaná bilance z malešovského turnaje

Datum konání: 16. 10. 2016

Malešovský turnaj měl dvě tváře - jednu známou (třetí zápas s Čáslaví B v sezoně) a jednu novou (zápas s Malešovem). Věděli jsme, že béčko Čáslavi není jednoduchý soupeř, v sezoně jsme ho porazili jednou, a to v upravené sestavě.

Na domácím turnaji bez vítězství

Datum konání: 9. 10. 2016

Proti silným týmům Kutné Hory a Čáslavi se v neděli dopoledne postavila mladší přípravka.

K prvnímu vyhranému turnaji chybělo 10 minut

Datum konání: 24. 9. 2016

Výborné výkony předvedla mladší přípravka, která se v Uhlířských Janovicích utkala s domácími a s Močovicemi. První zápas jsme nad Močovicemi vedli, ale na začátku druhé půlky soupeř čtyřmi góly skóre otočil a vedení udržel. Druhý zápas s U.

Rozdělený tým slavil první výhru

Datum konání: 18. 9. 2016

Poprvé v sezoně se mladší přípravka uvedla na domácí půdě a premiéra to byla vítězná. Ale popořadě: první zápas se Sázavou suchdolští prohráli o čtyři branky. Ještě v poločase to bylo jen o branku a o první vítězství tak mohl tým bojovat v druhé půli.

Darované góly zničily naděje na první výhru

Datum konání: 11. 9. 2016

Nedělní turnaj v Bratčicích začal zápasem proti čáslavskému béčku. I přesto, že Suchdol vedl, tak vyhráli čáslavští o šest gólů. Ve druhém zápase proti Bratčicím jsme již od začátku zápasu dotahovali.

I přes porážky si turnaj v Čáslavi mladší přípravka užila

Datum konání: 4. 9. 2016

Na úvodním turnaji mladší přípravky v Čáslavi se ukázal obměněný tým s novými tvářemi. Soupeři ze Zruče a Čáslavi nás sice v obou případech přehráli, v prvním zápase se Zručí si ale suchdolští minimálně remízu za bojovnost a chuť hrát zasloužili.

SPAVIA CUP 2016 - 2.místo

Datum konání: 13. 8. 2016

V sobotu 13.8.2016 vyrazila naše mladší přípravka na turnaj SPAVIA CUP do Nových Dvorů. Ačkoliv se jednalo o turnaj mladší přípravky s možností hráčů ročníku 2007, pořadatel povolil některým týmům "výjimku" a mohli nasadit i hráče ročníku 2006.

2 Starší