Štítky:

Mistrovký turnaj v Suchdole

Datum konání: 21. 5. 2017

Datum konání: 14. 5. 2017

Nedělní dopoledne trávila mladší přípravka na domácím turnaji.

Mistrovský turnaj Uhlířské Janovice

Datum konání: 6. 5. 2017

Sobotní  odpoledne trávila mladší přípravka na turnaji v Janovicích. V rámci tohoto turnaje bylo sehráno i přátelské utkání těch nejmenších.

Datum konání: 30. 4. 2017

Nedělní dopoledne trávila mladší přípravka na domácím turnaji. V rámci tohoto turnaje bylo sehráno i přátelské utkání se Sázavou.

Mistrovský turnaj Bratčice

Datum konání: 23. 4. 2017

Nedělní dopoledne trávila mladší přípravka v Bradčicích. Kvůli značné absenci byli také povoláni hráči kteří do této kategorie patří, ale standardně za ni nehrají a na hře to bylo znát.

Omlazený tým bojoval statečně

Datum konání: 16. 4. 2017

První jarní turnaj má za sebou naše mladší přípravka. Velmi omlazený suchdolský tým přivítal na svém hřišti soupeře z Kutné Hory, U.Janovic a Zruče. Po jedné výhře a dvou prohrách obsadil náš tým konečné 3.místo na tomto úvodním turnaji, což je vzhledem ke kvalitě soupeřů velmi slušný počin.

Zlato ze Sázavy

Datum konání: 4. 2. 2017

V sobotu 4.2. se suchdolský tým mladší přípravky vydal na turnaj do Sázavy. V Sázavě na ně čekal tým domácích, Uhlířských Janovic a Pecerad. Turnaj se hrál systémem každý s každým a to dvoukolově, kdy každé utkání se hrálo 2 x 8 minut.

Mladší přípravka vyhrála domácí Mini Cup!

Datum konání: 29. 1. 2017

V neděli 29. ledna se v suchdolské sokolovně odehrál tradiční Mini Cup, tedy turnaj čtyř týmů mladších přípravek. Suchdol v napínavém finále porazil Kutnou Horu a slaví vítězství! Turnaj byl proložen zápasy mini přípravek Suchdola a Uhlířských Janovic. V boji o každý metr byli úspěšnější Janovičtí.

Novější 1