Zápasy ve skupině :
Suchdol - Tupadly 2:3 - Péťa Marhan 1x, Martin Králík 1x
Suchdol - Vrdy 4:0 - Péťa Marhan 1x, Ondra Karásek 1x, Tomáš Tůma 1x, Štěpán Šibrava 1x
Suchdol - U.Janovice 0:2
Suchdol - Kutná Hora A 1:1 - Niki Kolčák 1x
Zápasy ve skupině útěchy o 7.-10.místo :
Suchdol - Sázava 3:2 - Martin Králík 2x, Ondra Karásek 1x
Suchdol - Bílé Podolí 4:1 - Štěpán Šibrava 2x, Ondra Karásek 1x, Tomáš Tůma 1x
Suchdol - Čáslav 3:4 (3:4) - Ondra Karásek 2x, Martin Králík 1x
Suchdol - Zbraslavice 4:3 (3:1) - Ondra Karásek 3x, Martin Králík 1x
Suchdol - Kutná Hora A 2:4 (0:2) - Tomáš Tůma 2x
Suchdol - Čáslav 3:3 (0:2) - Martin Králík 2x, Tomáš Tůma 1x
Suchdol - Tupadly 2:3 (1:2) - Martin Králík 1x, Tomáš Tůma 1x
Suchdol - Bílé Podolí 4:2 (2:0) - Martin Králík 2x, Ondra Karásek 1x, Tomáš Tůma 1x
Suchdol - Čáslav 5:1 (4:1) - Martin Králík 3x, Ondra Karásek 1x, Tomáš Tůma 1x
Suchdol - U.Janovice 6:3 (2:1) - Tomáš Tůma 3x, Martin Králík 1x, Péťa Marhan 1x, vlastní gól 1x
Malín - Suchdol 2:6 (2:4) - Tomáš Tůma 2x, Ondra Karásek 2x, Martin Králík 2x
Suchdol - Sázava 11:5 (6:1;3:4;2:0) - Ondra Karásek 5x, Martin Králík 4x, Tomáš Tůma 2x
Suchdol - Zruč n.S. 5:4 (4:3) - Martin Králík 2x, Matěj Novotný 1x, Tomáš Tůma 1x, vlastní gól 1x
Zbraslavice - Suchdol 5:9 (4:7) - Martin Králík 4x, Aleš Koldinský 2x, Péťa Marhan 1x, Dan Šmejkal 1x, Tomáš Tůma 1x
Suchdol - U.Janovice 10:2 (7:2) - Tomáš Tůma 4x, Martin Králík 3x, Péťa Marhan 2x, Aleš Koldinský 1x
Zruč n.S. - Suchdol 3:3 - Tomáš Tůma 1x, Aleš Koldinský 1x, Tonda Littman 1x
Suchdol - Vrdy 5:3 - Tomáš Tůma 3x, Vojta Oberreiter 1x, Jakub Bartoš 1x
Uhlířské Janovice - Suchdol 4:4 - Martin Králík 2x, Tonda Littman 1x, Tomáš Tůma 1x
Suchdol - Kutná Hora B 4:4 (1:0) - Tomáš Tůma 2x, Aleš Koldinský 1x, Martin Králík 1x
Suchdol - Bílé Podolí 0:4
Suchdol - Kutná Hora A 3:10 - Aleš Koldinský 2x, Tomáš Tůma 1x
Semifinále :
Suchdol - Kutná Hora 2:3 - Martin Králík 1x, Štěpán Šibrava 1x
o 3. místo :
Suchdol - Tupadly 3:1 - Martin Králík 2x, Štěpán Šibrava 1x
Suchdol - Církvice 2:2 (1:1) - Martin Králík 1x, Aleš Koldinský 1x
Suchdol - Posázaví 6:0 (2:0) - Ondra Karásek 2x, Tomáš Tůma 2x, Tonda Littman 1x
Suchdol - Chotusice 13:0 (6:0) - Martin Králík 6x, Tonda Littman 4x, Ondra Karásek 2x, Aleš Koldinský 1x
Starší přípravka - Mladší přípravka 31:2 - Martin Králík 12x, Tonda Littman 6x, Aleš Koldinský 4x, Matěj Novotný 4x, Péťa Marhan 4x, vlastní gól 1x
Mladší přípravka - Starší přípravka 11:14 - Aleš Koldinský 6x, Martin Králík 5x, Ondra Petrus 2x, Sofie Davídková 1x
Suchdol - Sázava 2:1 - Martin Králík 2x
Suchdol - Pecerady 2:3 - Ondra Karásek 1x, Martin Králík 1x
Suchdol - Čáslav 0:2
Suchdol - Ostředek 1:0 - Ondra Karásek 1x
Suchdol - U.Janovice 1:1 - Péťa Marhan 1x
Suchdol - Vlašim 1:1 - Péťa Marhan 1x
Suchdol - Tupadly 0:2
Suchdol - Kutná Hora 0:3
Suchdol - Zruč n.S. /1:1/ - 2:1 po penaltách - Martin Králík 1x ; na penalty : 2:0, proměnil : M.Novotný, M.Králík
Suchdol - Uhlířské Janovice 2:0 - Tonda Littman 1x, Tomáš Tůma 1x
Suchdol - Čáslav 0:1
Zápasy v základní skupině :
Suchdol - Tupadly 0:0
Suchdol - U.Janovice 0:0
Suchdol - Křivsoudov 1:0 - Martin Králík 1x
Zápasy ve skupině o 1.-4. místo :
Suchdol - Zruč 2:0 - Martin Králík 1x, vlastní gól 1x
Suchdol - Lípa 0:2
Zápasy ve skupině :
Suchdol - Čáslav 1:0 - Matěj Novotný 1x
Suchdol - Zruč n.S. 1:0 - Ondra Karásek 1x
Suchdol - Vrdy 6:0 - Tonda Littman 2x, Tomáš Tůma 1x, Aleš Koldinský 1x, Ondra Karásek 1x, Martin Králík 1x
Semifinále :
Suchdol - Kutná Hora 1:1 - 2:1 na penalty - Martin Králík 1x
Penalty proměnili : Matěj Novotný, Ondra Karásek
Finále :
Suchdol - Tupadly 2:1 - Matěj Novotný 1x, Tomáš Tůma 1x
Sofie Davídková vyhlášena nejlepší brankářkou turnaje !
Suchdol - Chotusice 12:0 (7:0) - Martin Králík 3x, Aleš Koldinský 3x, Tonda Littman 2x, Tomáš Tůma 2x, Ondra Karásek 1x, vlastní gól 1x
Zbraslavice - Suchdol 3:9 (2:3) - Martin Králík 5x, Tomáš Tůma 1x, Péťa Marhan 1x, Ondra Karásek 1x, Aleš Koldinský 1x
Suchdol - Bečváry 13:3 - Martin Králík 4x, Ondra Karásek 3x, Tomáš Tůma 3x, Matěj Novotný 1x, Tonda Littman 1x, Aleš Koldinský 1x
Suchdol - Malín 9:1 (4:0) - Niki Kolčák 3x, Martin Králík 2x, Aleš Koldinský 2x, Ondra Karásek 1x, Tonda Littman 1x
Uhlířské Janovice - Suchdol 4:6 (4:3) - Tomáš Tůma 2x, Martin Králík 2x, Ondra Karásek 2x
Suchdol - Vrdy 15:3 (7:2) - Martin Králík 4x, Tomáš Tůma 3x, Péťa Marhan 3x, Ondra Karásek 2x, Kuba Bartoš 1x, Matěj Novotný 1x, vlastní gól 1x
Vrdy - Suchdol 5:8 (2:5,3:2,0:1) - Ondra Karásek 3x, Tonda Littman 2x, Matěj Novotný 2x, Aleš Koldinský 1x
Suchdol - Čáslav 7:2 (3:1) - Tomáš Tůma 6x, Martin Králík 1x
Suchdol - Sázava 10:1 (5:0) - Tomáš Tůma 3x, Martin Králík 2x, Tonda Littman 2x, Aleš Koldinský 1x, Ondra Karásek 1x, Matěj Novotný 1x
Suchdol - Bílé Podolí 6:1 (1:1) - Ondra Karásek 3x, Martin Králík 1x, Tonda Littman 1x, Péťa Marhan 1x
Suchdol - Uhlířské Janovice 2:3 (0:1) - Tomáš Tůma 2x
Bílé Podolí - Suchdol 3:7 (2:3) - Tomáš Tůma 2x, Tonda Littman 1x, Péťa Marhan 1x, Aleš Koldinský 1x, Ondra Karásek 1x, vlastní gól 1x
Suchdol - Čáslav 6:6 (2:2;1:1;3:3) - Tonda Littman 2x, Tomáš Tůma 2x, Matěj Novotný 1x, vlastní gól 1x
Suchdol - Kutná Hora B 5:5 (0:2) - Ondra Karásek 3x, Martin Králík 1x, Matěj Novotný 1x
Suchdol - Močovice 12:0 (5:0) - Martin Králík 5x, Ondra Karásek 4x, Niki Kolčák 1x, Tonda Littman 1x, Jindra Mareš 1x
Suchdol - Křesetice 5:0 (4:0) - Tonda Littman 1x, Aleš Koldinský 1x, Matěj Novotný 1x, Jindra Mareš 1x, Martin Králík 1x
Zruč n.S. - Suchdol 8:5 (3:3) - Tonda Littman 2x, Matěj Novotný 1x, Aleš Koldinský 1x, Martin Králík 1x
Církvice - Suchdol 5:4 (2:1) - Kuba Bartoš 1x, Tomáš Tůma 1x, Niki Kolčák 1x, Matěj Novotný 1x
Malín - Suchdol 2:15 (5:2) - Tomáš Tůma 5x, Ondra Karásek 4x, Aleš Koldinský 2x, Matěj Novotný 2x, Martin Králík 1x, vlastní gól 1x
Suchdol - Kutná Hora A 2:9 (1:3,0:3,1.3) - Martin Králík 1x, Aleš Koldinský 1x
Čáslav - Suchdol 7:3 (2:1) - Matěj Novotný 1x, Ondra Karásek 1x, Niki Kolčák 1x (penalta)
Kutná Hora A - Suchdol 3:1 (3:0) - Martin Králík 1x
Tupadly - Suchdol 8:1 (3:0) - Dominik Laštovka 1x
Suchdol - Zásmuky 8:2 (3:1) - David Tůma 3x, Martin Králík 2x, David Králík 1x, David Laštovka 1x, Dan Šibrava 1x
Suchdol "05" - Kolín "06" 23:11 (8:3;8:3;7:5) - Ondra Karásek 6x, Martin Králík 4x, Sofie Davídková 4x, Niki Kolčák 3x, Kuba Bartoš 2x, Filip Langr 2x, Dominik Laštovka 2x