Štítky:

Finálový turnaj OFS ve Vrdech

Datum konání: 11. 6. 2016

Dnešní sobotu strávilo deset vybraných na finálovém turnaji v Vrdech. Tento turnaj pořádal okrešní fofbalový svaz a měl být závěrečnou tečkou za sezonou 2015_2016.

Mladší přípravky se rozloučily na domácím turnaji

Datum konání: 5. 6. 2016

V neděli se se sezonou rozloučily oba týmy kategorie mladších přípravek na turnaji v Suchdole. Kromě vzájemného souuboje Lvů a Tygrů poměřili hráči své síly ještě s týmy Močovic a Uhlířských Janovic.

Poslední venkovní mistroský turnaj Lvů ve Zruči

Datum konání: 29. 5. 2016

Na Lvy čekala v neděli poslední venkovní prověrka. Na mistrovský turnaj jsme zajeli do Zruče. V prvním utkání jsem se utkali s Uhlířskými Janovicemi.

Tygři na domácím turnaji s vyrovnanou bilancí

Datum konání: 29. 5. 2016

Paradoxně až ke konci jarní části sezony se doma poprvé ukázali Tygři.Čekaly na ně již obvyklá družstva a to Bratčice, Kutná Hora B a Čáslav C. Právě s Čáslaví Tygři turnaj zahájili, po ospalém výkonu rozhodl o výsledku gól z poslední minuty.

LVI dostihla marodka

Datum konání: 22. 5. 2016

Na Lvy čekala v neděli prověrka z těch nejtěžších, bohužel opory Lvů postihla nemoc a nastoupili se sebezapřením a bez potřebných sil.

Ve Vrdech ukázali Tygři dvě tváře

Datum konání: 22. 5. 2016

Nedělní turnaj ve Vrdech začal prohrou s domácím týmem 4:5. I přes prohru musíme ocenit velmi kvalitní suchdolský výkon, který si remízu zasloužil. Hráči proti lepšímu týmu ukázali bojovnost a houževnatost.

Tygři v Uhlířských Janovicích na své soupeře nestačili

Datum konání: 15. 5. 2016

Chladné a větrné počasí přivítalo suchdolské nejmenší fotbalisty v Uhlířských Janovicích. Zde se odehrál další okresní turnaj, kterého se kromě domácích a našeho týmu zúčastnili také Močovice.

Lvi opět řádili v Kutné Hoře

Datum konání: 8. 5. 2016

Lvi opět řádili a nenašli vyrovnaného soupeře ani na dalším tunaji v Kutné Hoře. První zápas proti Kutné Hoře A byl jednu chvíli vyrovnaný, ale pak jsme ukázali naši sílu v přechodu do útoku a zvytězili vysoko 11:6.

Lvi v Kutné Hoře dominovali, Tygři tamtéž nevyhráli

Datum konání: 1. 5. 2016

Komentář Z. Šibravy, trenéra Lvů: Lvi se opět ukázali ve své síle. Ve všech zápasech dominovali a bez větších problémů všechny zápasy přesvědčivě vyhráli.

Lvi byli ve Zruči poraženi Uhlířskými Janovicemi

Datum konání: 24. 4. 2016

V neděli dopoledne odjela mladší přípravka Lvi do Zruče ke duhému mistrovskému turnaji. V prvním zápase se naši Lvi utkali s hráči ze Sázavy a bez větších potíží zvítězili. Zvítězili také ve druhém zápase proti domácím.