Štítky:

Novější 1 3

Mladší žáci nestačili na Čáslav

Datum konání: 7. 6. 2016

V úterní dohrávce přivítali naši mladší žáci na suchdolském hřišti Čáslav C. Tým soupeře tvořili výběr mladých hráčů ročníků 2005 a 2006, kteří by měli hrát příští sezónu celostátní žákovskou ligu.

Mladší žáci přestříleli Tupadly

Datum konání: 5. 6. 2016

Povedený zápas mají za sebou naši mladší žáci, kteří v neděli odpoledne dokázali na svém hřišti udolat tým z Tupadel v poměru 5:3. Utkání přitom nezačalo pro domáci vůbec dobře, když hned v první minutě inkasovali.

Další derby pro Suchdol !

Datum konání: 29. 5. 2016

To, že nejen áčko dokáže poražet Kutnou Horu dokázali naši mladší žáci v neděli, když si přivezli z Lorce 3 body za výhru 4:1 nad domácí Spartou. Suchdolský tým nastoupil po dlouhé době opět v téměř kompletní sestavě a na hřišti to bylo znát.

Vydřená remíza s U.Janovicemi

Datum konání: 22. 5. 2016

Kritický týden pro suchdolské mládežnické týmy pokračoval v neděli při zápase mladších žáků proti soupeři z U.Janovic. Domácí tým měl opět velký problém dát dohromady alespoň minimální sestavu pro utkání a musel tak znovu sáhnout až do mladší přípravky.

První domácí prohra

Datum konání: 18. 5. 2016

Nemocemi oslabený tým mladších žáků nestačil ve středečním vloženém kole na soupeře ze Zruče a prohrál s ním hladce 0:5.

Suchdol si vyšlápl na lídra soutěže

Datum konání: 8. 5. 2016

Výborného výsledku dosáhli tuto neděli naši mladší žáci, když dokázali na svém hřišti porazit lídra tabulky Sázavu 2:1.

Mladší žáci nestačili na Vrdy

Datum konání: 1. 5. 2016

Zejména nepovedený první poločas rozhodl o tom, že naši mladší žáci odjeli v neděli odpoledne z Vrdů bez jediného bodu. Suchdolská obrana si v první půli nedokázala poradit s herním stylem soupeře a dovolila mu třikrát skórovat.

Favorizovaný Malín odjel ze Suchdola bez bodu

Datum konání: 24. 4. 2016

Překvapivě jednoznačný průběh mělo utkání mladších žáků, kteří v neděli odpoledne přivítali na suchdolském hřišti soupeře z Malína. Suchdolští byli po většinu utkání lepším týmem a proti aktuálně druhému celku okresní soutěže měli stálou územní převahu.

Prohra v Čáslavi

Datum konání: 17. 4. 2016

Letošní první prohru utrpěli naši mladší žáci tuto neděli v Čáslavi, když podlehli dívčímu domácímu týmu vysoko 0:4. Čáslavandy byly po většinu zápasu lepší a z tohoto pohledu je jejich výhra naprosto zasloužená.

Drtivá výhra ve Zbraslavicích

Datum konání: 9. 4. 2016

Zcela jednoznačný průběh měl další zápas našich mladších žáků, kteří v sobotu dopoledne zavítali do Zbraslavic. Za velmi nepříznivého počasí zde náš tým potvdil roli favorita a rozstřílel domácí výběr vysoko 15:0.