Novinky

Ohlédnutí za jarní částí sezony 2015 / 2016

Suchdol se s divizí rozloučil prohrou s Ústím nad Orlicí

Datum konání: 18. 6. 2016

Poslední 30. kolo Divize C bylo loučením nejen se sezonou, ale i se soutěží a s týmem. Do Suchdola přijelo Ústí nad Orlicí, které právě se Suchdolem bojovalo o poslední nesestupové místo. Jedině výhra hostů znamenala jejich udržení.

Prohlášení o budoucnosti suchdolského fotbalu

Časté otázky fanoušků a zcela zcestné komentáře některých lidí, kteří do suchdolského fotbalu opravdu nevidí, nás přiměli oficiálně se vyjádřit k nastalé situaci.

I v jarním utkání rozhodl zápas s Letohradem několikaminutový kolaps

Datum konání: 4. 6. 2016

Předposlední zápas sezony A tým nezvládl. Proti soupeři, se kterým na podzim prohrál 3:1 po špatném prvním poločase, se Suchdol ujal vedení. Bohužel dvouminutovka z druhého poločasu celé dění změnila a hosté skóre otočili.

Ze Živanic si Suchdol body nepřivezl

Datum konání: 28. 5. 2016

Poslední divizní venkovní zápas se odehrál v Živanicích. Na podzim skončilo vzájemné utkání jasně - Suchdol porazil Živanice 5:1. Na půdu druhého Suchdol přijel oslaben, i tak ale tým předvedl statečný výkon.

Vladimír Střihavka po sezoně ukončí spolupráci s oddílem

Ani podruhé nedal Suchdol Kutné Hoře šanci - Derby je naše!

Datum konání: 21. 5. 2016

Výtečná atmosféra, ideální počasí a spousta emocí. Co víc si natěšený fanoušek mohl přát. Suchdol porazil Kutnou Horu a to i přes to, že třetinu zápasu odehrál v oslabení. Kutná Hora však směrem dopředu neukázala takřka nic a tři body zůstaly doma.

Suchdol na Olympii nestačil, prohrál 2:0

Datum konání: 14. 5. 2016

Velice těžký úkol čekal na náš A tým. Netradičně již v sobotu dopoledne se odehrál zápas na půdě vedoucího celku - Olympie Hradec Králové. Ti ve dvanácti předešlých domácích zápasech nepoznali, co je to porážka.

Suchdol porazil poslední Semily těsně 1:0

Datum konání: 7. 5. 2016

Po několika nepovedených zápasech si chtěl A tým spravit chuť a na domácí půdě porazit poslední Semily. To se povedlo, Suchdol vyhrál, ovšem žádná jízda to nebyla - zápas rozhodl jediný gól.

Suchdol nevyužil šance, Vysoké Mýto rozhodlo v závěru

Datum konání: 30. 4. 2016

Po domácí prohře s Turnovem Suchdol bojoval o body ve Vysokém Mýtě. Pěkné počasí a vyrovnaná tabulka slibovaly zajímavý zápas. Suchdol si své největší šance vytvořil na začátku druhé půle, ale ani jednu neproměnil.