Suchdol - Křesetice 2:0 (1:0)

Branky: 11' Martin Pacák, 50' Jan Zelený

Sestava: Čižinský – Vojáček, Volný, Böhm [K], Dobeš – Herout, Pacák, Gallistl (64' D. Laštovka) - Zelený (60' V. Kaše), L. Laštovka (78' Zelenka), Biroš

Průběh utkání:
Suchdol vstoupil do zápasu dobře a už po 11-ti minutách vedl. Zelený rychle rozehrál přímý volný kop na Herouta. Ten míč posunul do vápna na Pacáka, který levačkou prostřelil brankáře, 1:0! Suchdol i nadále opticky tlačil, ale do vyložených šancí se nedostávali domácí ani hosté.

V druhém poločase zvýšil stav po přímém kopu Zelený, který míč poslal přes zeď do šibenice, 2:0! Při další akci však došlo ke srážce Zeleného s brankářem hostů a domácí záložník tak musel být vystřídán. Suchdol si ve zbytku zápasu své vedení postrážil a připsal si další 3 body.