Gallistlův první gól znamenal alespoň bodový zisk

Zruč nad Sázavou - Suchdol 1:1 (1:0)

Branka: 84' Tomáš Gallistl

Sestava: Čižinský – Vojáček (46' V. Kaše), Volný, Böhm [K], Dobeš – Herout, Pacák, Gallistl – D. Laštovka (71' Zelený), L. Laštovka, Biroš

Průběh utkání:
Od úvodního hvizdu bylo jasné, že domácí se nikam nepoženou. Budou trpělivě vyčkávat na svém vápně a spoléhat se na protiútoky. Přesto ale hosté našli skulinku v obraně. Gallistl prostrčil míč za obranu, kam si naběhl Pacák, ale trefil pouze brankáře
 do nohy. Další velkou šanci měl Dobeš, který prošel středem hřiště, ale jeho ránu nohou vytáhl brankáře domácích. Na druhé straně se pak do velké šance dostal Arnolt, ale jeho lob skončil pouze na tyči. O pár minut později tak lépe zamířil Zeman, jehož lob už byl úspěšný a domácí šli do vedení, 1:0.

Ve druhém poločase byla hra velmi podobná, ale hosté přidali na aktivitě. Velkou šanci zpoza vápna měl L. Laštovka, ale Cudlín i tento pokus dokázal vyrazit. Další nebezpečný závar před brankou také v síti neskončil. Ránu L. Laštovky Cudlín vyrazil před sebe, kde na míč jen těsně nedosáhl Biroš. Míč se mu sice vrátil díky odrazu od obránce, ale do krkolomné pozice, ze které už zakončit nedokázal. Z dalšího podobného závaru se však suchdolští už radovali. Zelený s Birošem rychle rozehráli rohový kop na krátko. Druhý jmenovaný míč poslal na přední tyč, kde ho při snaze odkopnout jeden z obránců kopl do nohou Gallistla a ten tak mohl slavit svůj první gól za A-tým, 1:1. Na konci se ještě do velké šance dostal Dobeš, ale na dvakrát Cudlína ani on neprostřelil a tak Suchdol ztratil první body.