Kaňk - Suchdol 0:3 (0:2)

Branky: 3' Štěpán Šibrava, 11' Tomáš Böhm, 62' Jan Zelený

Sestava: Čižinský – Vojáček, Böhm [K], Gallistl, Dobeš (76' V. Kaše) – Herout, Pacák, Šibrava (54' Zelený) – D. Laštovka (62' Liška), L. Laštovka, Zelenka (62' Pekař)

Průběh utkání:
Suchdol určitě nechtěl zopakovat loňské utkání, kdy na půdě Kaňku nedokázal vstřelit ani branku. A tak hned v úvodu, díky dobrému presingu, tuto statistiku změnil Šibrava. Vypíchl míč a následně ho uklidil přesně k tyči, 0:1!  O pár minut později se Suchdol radoval podruhé. Pacákův rohový kop na přední tyč propadl až ke kapitánovi Böhmovi, který se nejlépe zorientoval a míč napálil pod břevno, 0:2! I nadále Suchdol pokračoval v dominantním výkonu, ale šance nepřicházely. Tu největší domácích měl Hervert. Při kombinaci se nepochopili Gallistl s Pacákem. M
íč vypíchl domácí Výborný a celou akci zakončil Hervert lobem do tyče.

Druhý poločas již byl od hostů aktivnější s více šancemi. Několikrát v dobré pozici pálil Zelenka, ale gól nedal. Nakonec definitivně rozhodl střídající Zelený a to výstavně zahraným přímým kopem do šibenice, 0:3!

Suchdol si tak, co by favorit, poradil s domácím Kaňkem a po výsledku 0:3 si připsal další body do tabulky.