Horní menu

Domácí namazali hostům na bodDatum konání:
3.6.2023

Suchdol - Zruč nad Sázavou 1:1 (1:0)

Branka: 40' Vojtěch Kaše

Sestava: Čižinský – Dobeš, Volný, Gallistl, V. Kaše – Herout, Böhm © (60' Kohoutek) , Pacák – Kruliš, L. Laštovka, D. Laštovka (82' Langr)

Průběh utkání: 
První velkou šanci zápasu měl Zeman, ale brankář Čižinský ho dokázal vychytat. Domácím nějakou dobu trvalo než se našli. Avšak postupně jejich šance přicházely, ale do žádné velké tutovky se dostat nemohli. L. Laštovka to nejprve zkoušel individuálně. Nejprve se prosadil mezi třemi obránci, ale následné zakončení nebylo ideální. Zpoza vápna se neprosadil ani Pacák, jehož technický pokus vyrazil brankář na roh. Největší šanci měl po centru ze strany D. Laštovka, míč však nedokázal ideálně trefit a to ani při druhém pokusu, kdy trefil brankáře. Chvilku před odchodem do kabin se skóre přece jen měnilo. Na centr Kruliše si naběhl V. Kaše a o tyč míč poslal do sítě, 1:0!

Druhý poločas přihlížející fanoušky zřejmě moc nebavil. Hra se převážně odehrávala ve středu hřiště a žádné velké šance nepřicházely. Gólově se přesto prosadili hosté. Čižinský nezvládl rozehrávku a trefil napadajícího útočníka Zruče, od něhož se míč odrazil před prázdnou branku k osamocenému Dolejšovi, 1:1. Suchdol přece jen mohl vedení vrátit na svou stranu. Po dlouhém autu od Langra se ve vápně dokázal zorientovat Pacák a míč předložil Kohoutkovi, ten však z velké blízkosti nedokázal brankáře Cudlína prostřelit, a tak po závěrečném hvizdu oba celky skončily se ziskem jednoho bodu.