S novým zázemím přišla i střelecká chuť. Domácí se radovali hned 10x

17.5.2023

Suchdol - Horní Bučice 10:0 (4:0)

Branky: 20', 27' a 34' Jakub Langr, 38', 79' a 84' Lukáš Laštovka, 54' a 59' Ruben Dobeš, 66' Martin Biroš, 78' Michal Kruliš

Sestava: Čižinský – Dobeš, Gallistl, Zelenka, Zelený – Herout © (55' D. Laštovka), Pacák, Biroš (73' Šibrava) – L. Laštovka, Langr (55' V. Kaše), Kruliš

Průběh zápasu:
Od úvodních minut byli domácí jasně lepší, přesto na první trefu čekali až do 20-té minuty. Do individuálního průniku do vápna se pustil Kruliš. Přešel přes dva obránce a míč předložil na malé vápno Langrovi, který skóroval do prázdné, 1:0. O pár minut později se Langr radoval podruhé. Po kombinaci na velkém vápně jeho obstřel skončil nechytatelně v brance, 2:0. Čistý hattrick uzavřel Langr hlavou po půl hodině hry, 3:0. Na cestu do kabin zvýšil na 4:0 L. Laštovka.

I druhý poločas se nesl v gólových hodech a domácí dávali jednu branku za druhou. Hned dvakrát se prosadil krajní obránce Dobeš. Nejprve po úniku ze strany, 5:0 a následně i hlavou 6:0! Své trefy se dočkal po samotném úniku i Biroš, 7:0. Také Kruliš, který si do této chvíli připsal již 4 asistence, vstřelil gól, 8:0. V závěru se fanoušci dočkali ještě jednoho hattricku a to z kopaček L. Laštovky. Ten nejprve zvýšil na 9:0 a následně nechal projet jak stopera, tak brankáře a levačkou do prázdné branky dal svůj třetí gól a zvýšil tak na konečných 10:0!

Domácí si místo středečního tréninku s chutí zastříleli a naladili snad správnou formu na víkendové utkání, ve kterém je čekají rozběhlé Církvice.