B: 27' 48' 55' Lovětínský, 34' 44' Šibrava, 7' Vlach, 51' Loužil

Sestava:
brankář: Adam Novotný
Lukáš Lhotka, Adam Melcer, Rosťa Loužil, Filip Šibrava, Milan Bečán, Kryštof Šlapák, Jakub Šebelka, Daniel Lovětínský, Matouš Vlach, Radek Žikla

Hned v sobotu 6.5.2023 od 14.30 hod. odehráli další zápas starší žáci v Tupadlech. Soupeři jsme měli co vracet, na podzim jsme prohráli 1:3.

Na začátku utkání byl znát respekt ze soupeře. Vše se změnilo již v 7 min. zápasu, kdy po velkém důrazu Matouše V. ve vápně soupeře sám zmiňovaný vsítil branku a vedli jsme 1:0. Poté to z nás spadlo a předváděli jsme krásný kombinační fotbal a do poločasu zvýšili náskok na 3:0. Ve druhém poločase jsme pokračovali v naší hře a soupeře pokořili dalšími trefami a zaslouženě zvítězili velkým rozdílem 7:0, což před začátkem nikdo z nás nečekal.

Velmi vydařený zápas. Dalším soupeřem budou nebezpečné Uhl. Janovice.