B: 15' 25' 69' Lovětínský, 22' Loužil

Sestava:
brankář: Adam Novotný
Lukáš Lhotka, Adam Melcer,  Rosťa Loužil, Filip Šibrava, Milan Bečán, Kryštof Šlapák, Jakub Šebelka, Daniel Lovětínský, Matouš Vlach

Další utkání sehráli starší žáci s třetím týmem tabulky v Malíně. Naši hráči začali výborně v 15 min. zápasu našel krásnou přihrávkou Rosťa L. Daniela L. a ten nedal brankáři soupeře šanci a poslal nás do vedení 1:0. O 7 minut později napřáhl z velké dálky Rosťa L. a trefil se úžasně - nádherný gól a vedení 2:0. Ve 25 min. po krásné akci střílel Filip Š., jeho střelu brankář hostí ještě vyrazil, ale na dorážku Daniela L. už byl krátký ..3:0. Ke konci poločasu se dočkali i domácí a po chybě naší obrany snížili na 1:3. Druhý poločas se odehrával již v poklidu, měli jsme ještě několik dalších šancí a jednu z nich na konci zápasu proměnil opět Daniel L. a upravil na konečných 4:1 pro Suchdol.