22.4.2023

Kaňk - Suchdol 0:0 (0:0)

Sestava: Čižinský – Zelený, Volný, Gallistl, Zelenka – Herout ©, Pacák, Kruliš – Liška, L. Laštovka, Kohoutek (67' Š. Šibrava)

Průběh utkání:
Takřka celé utkání se odvíjelo ve stejném duchu a to v ustavičném tlaku hostů. Mezi vápny byla jasná dominance hráčů ze Suchdola. Ale i přes velký tlak jsme moc šancí neviděli. Přece jen se Suchdol do několika šancí dostal, ovšem žádnou z nich nedokázal proměnit. Avšak největší šanci na změnu skóre v prvním poločase měl domácí Veselý, který ale napálil pouze břevno.

V druhém poločase zvonila tyč po hlavičce Laštovky i za brankou Vokouna, ale stav se stále neměnil. Po faulu na Lišku viděl druhou žlutou kartu domácí Jelínek, a tak se spíše čekalo, zda domácí závěrečnou půl hodinku v 10-ti lidech ustojí. Což se nakonec také povedlo a z tohoto utkání, po remíze 0:0, odcházeli spokojenější domácí.

Suchdol tak na jaře již podruhé ztratil body a narůstá mu ztráta na čelo tabulky.

Kutnohorský deník:
Trenér David Čižinský (Suchdol): „Nesehráli jsme šťastné utkání. Přes velkou převahu jsme si i vytvořili šance, ale ani ty nejvyloženější jsme nedokázali proměnit.“