B: 2' 24' Šibrava F., 26' Loužil R., 41' Bečan, 44' Lovětínský

Sestava:
brankář: Adam Novotný
Lukáš Lhotka, Adam Melcer, Michal Hofmiler, Rosťa Loužil, Filip Šibrava, Milan Bečán, Kryštof Šlapák, Jakub Šebelka, František Kohoutek, Daniel Lovětínský, Matouš Vlach

Další zápas starších žáků se odehrál ve středu 12.4.2023 od 17.30 hod. v Malešově. Opět jsme zkusili nabídnout soupeři hru na celé hřiště s čímž soupeř nesouhlasil. Utkání se tedy odehrálo standartně od vápna k vápnu systémem 8+1. Hned od začátku jsme hru kontrolovali a již v 2min. zápasu jsme se ujali vedení po střele ze střední vzdálenosti Filipa Š. Tentýž hráč o několik minut později zvýšil na 2:0 podobnou střelou. Do poločasu jsme ještě zvýšili náskok, když ztracený míč ve vápně soupeře vybojoval Matouš V. našel volného Rosťu a ten zvýšil již na 3:0. Ve druhém poločase jsme náskok ještě navýšili, po pěkné individuální akci zvýšil Milan B. a po něm upravil na konečných 5:0 Daniel L.. Ke konci zápasu měl vyloženou šanci i soupeř, ale branku hráč Malešova netrefil. Zápas tedy skončil jednoznačným vítězstvím Suchdola 5:0