Nezvládnutý konec prvního poločasu stál Suchdol všechny body

Malín/Kutná Hora B - Suchdol 2:1 (2:1)

Branka: 23' Lukáš Laštovka

Sestava: Čižinský – Dobeš, Böhm ©, Gallistl, Zelený (70' Šibrava) – Herout, Kruliš, Biroš – Pacák, Langr, L. Laštovka

Průběh utkání:
Suchdol dobře vstoupil do úvodu zápasu a zatlačil domácí před vlastní pokutové území. Do první šance se dostal Pacák. Po špatné rozehrávce domácích na polovině hřiště chtěl míč rychle vrátit do odkryté branky, ale na čáře jeho pokus dokázal vyhlavičkovat jeden z obránců. Suchdol měl i nadále tlak a řadu střeleckých pokusů zpoza vápna. Tlak hostů vyeskaloval trefou ve 23'. Biroš dostal míč za obranu a patou ho posunul na L. Laštovku, který se nemýlil, 0:1. Do další velké šance se hnal po nákopu za obranu Langr, ale nedokázal míč lépe trefit a přehodit tak domácího brankáře. Od této situace jakoby Suchdol přestal hrát a iniciativu prvního poločasu přebírali domácí. Chvilku před poločasem se dočkali vyrovnání. Shpuryk se dostal ve vápně k zakončení, které tečoval Gallistl při snaze zabránit brance, ale míč poslal do protipohybu Čižinského, 1:1. Následně domácí rychle rozehráli aut a Shpuryk zvýšil na 2:1.

Ve druhém poločase hosté sice měli územní převahu, ale před brankou a ve finální fázi byli bezzubí. Více nebezpeční tak byli domácí z rychlých přechodů dopředu. Hosté mohli srovnat až v samotném závěru. Kruliš se prohnal podél lajny a míč poslal do vápna, ránu L. Laštovky však srazil obránce a následný volej od Pacáka zpoza vápna skončil nad. Domácí si už zbytek zápasu pohlídali a suchdolské k ničemu nepustili. Díky čemuž uštědřili hostům druhou porážku v řadě.