Bratčice - Suchdol B 1:3 (1:1)

Branky: 37' Vojtěch Kaše, 54' Jiří Hanuš, 87' Ondřej Karásek

Sestava: Hanzl –  Bášti (65' Novotný), Dobeš, Hanuš, Hietenbal, Vančura ©, V. Kaše (82' Do. Laštovka), Liška (62' Koldinský), Da. Laštovka, Šibrava (46' Karásek), Zelený (72' Čižinský)

Průběh utkání:
Blíží se konec podzimní části a na hřištích po celém okrese je to znát. Ani v Bratčicích to nebylo jiné, což spíše hrálo ve prospěch domácího urostlého celku. Také se domácí po standardní situace dostali do vedení, 1:0. Suchdol se sice snažil, ale k vyrovnání jim chyběla větší přesnost, koncentrace a klid na míči. Nakonec se to ale ještě v prvním poločase povedlo a na 1:1 srovnal V. Kaše.

I ve druhé půli Suchdol dominoval a byl i za svou práci odměněn. Po centru Lišky otočil zápas hlavou Hanuš, 1:2. Domácí urputně bránili, vzdorovali a to až do závěrečných minut, kdy definitivně o výhře hostů rozhodl Karásek, 1:3.