Horní Bučice - Suchdol 2:3 (0:1)

Branky: 27' Martin Biroš, 49' Jakub Langr, 55' Michal Kruliš

Sestava: Čižinský – Dobeš, Volný, Böhm ©, Zelenka (85' Gallistl) – Herout, Kruliš, Biroš – Pacák, Langr, L. Laštovka

Průběh utkání:
Suchdol přijel na půdu posledních Horních Bučic jako jasný favorit. Domácí se ale lehce nedali a zápas tak byl až do samotného konce dramatický. Utkání na těžkém povrchu tak byla převážně válka o střed hřiště. Hosté se snažili hrát kombinační fotbal, který jim důrazný soupeř a neideální stav hřiště stěžoval. Domácí spíše spoléhali na rychlé přechody a standardní situace. Po jedné takové se i domácí radovali. Ne však příliš dlouho jelikož byl odmávaný ofsajd. A tak se do vedení dostali hosté. Nejprve však svou šanci nevyužil v samotném úniku L. Laštovka a střela od Pacáka se také nevešla mezi tři tyče. Hosté se tak prosadili až po standardce. Kruliš našel na zadní tyči L. Laštovku, který míč vrátil před branku a na hranici malého vápna ho tak lehce do prázdné branky uklidil Biroš, 0:1!

Ve druhém poločase rychle přidali hosté i druhou branku. Na Birošův centr si naskočil Langr a míč hlavou poslal do sítě, 0:2! Horní Bučice se však po minutě vrátily do hry. Dlouhý nákop od obrany Dobeš odvrátil pouze na hranici vápna a jelikož Čižinský byl venku z branky, tak ho Šimon snadno přeloboval, 1:2, Suchdol tak poprvé v letošní sezóně inkasoval. O pár minut později se skóre opět měnilo a to díky přímému kopu a levačce Kruliše, který míč poslal do šibenice, 1:3!  Domácí zápas ještě jednou dokázali zdramatizovat a to díky Janu Luňáčkovi. Ten naskočil na centr z hloubi pole a míč poslal za záda vybíhajícího Čižinského, 2:3! Samotný závěr zápasu byl pak jako celé utkání dost vyhecovaný a na obou stranách byla řada nešetrných zákroků. Suchdol však v závěru již domácí k ničemu nepustil a i přes řadu neproměněných šancí litovat nemusel. Z ne příliš pohledného utkání si odvezl všechny body.