Čtyři branky po standartkách a hosté odjížděli s prázdnou

31.10.2021

Miřetice - Suchdol 5:1 (2:1)

Branky: 4‘ Cacák, 42‘ Přitasil, 55‘ Zajíc, 72‘ Rybařík, 80‘ Jenšík – 24‘ Semrád

Suchdol: Čižinský – Volný, Zelenka, Gallistl, Böhm ©, Herout, Pacák, Zelený, Biroš, Semrád (82´ Langmajer), L. Laštovka

Suchdol nezačal vůbec ideálně a už ve čtvrté minutě šli domácí do vedení. Standardní situaci na přední tyč sice obrana odvrátila, ale už nedokázala míč odkopnout do bezpečí a nabíhající Cacák tak otevřel skóre, 1:0. Suchdol se z inkasované branky oklepal, začal být aktivnější z čehož nakonec pramenilo i vyrovnání, když se Semrád opřel do míče za vápnem a trefil přesně, 1:1. Následně měli hosté šanci skóre otočit, Birošova rána ale skončila na tyči a nevyšla ani střela Herouta, který byl však už v krkolomné pozici. Těsně před koncem prvního poločasu se skóre ještě měnilo. Centr do vápna po standardce opět nedokázali hosté odkopnout a Přitasil tak měl lehkou cestu ke skórování, 2:1. Ve druhém poločase se hosté příliš nezvedli a v 55. minutě je po rohovém kopu potrestal Zajíc, který skákal zcela osamocen, 3:1. Následně měli i hosté šance na snížení, Birošovu ránu však stáhl brankář, který stejně tak vystavil stopku ráně Pacáka a v poslední fázi byl po centru Pacáka na míč krátký jak L. Laštovka tak dobíhající Böhm. Stav se tak měnil pouze na straně domácích. V 72. minutě bývalý hráč Suchdola Rybařík uplatnil důraz ve vápně a ranou k tyči zvýšil na 4:1. Poslední tečku přidal Jenšík, když centr od rohového praporku proskákal malým vápnem a na zadní tyči byl opět nikým nehlídaný útočník domácích, 5:1.