Domácí se vlastními chybami posunuli na dno tabulky

16.10.2021

Suchdol - U.Janovice 2:3 (0:2)

Branky : 12‘ 24' Semrád - 6' 65' Zvára, 16' 88' Votýpka

Sestava: Čižinský – Langmajer, Volný, Böhm ©, Zelenka (77´Dobeš) – Herout, Pacák(77´Oberreiter) , Semrád  - L.Laštovka, Zelený (63´Pekař) , Biroš

Zápas: Domácí vstoupili do zápasu aktivně, ale na místo velké šance přišel nákop hostů, při kterém se nedomluvili ideálně stopeři domácích a Zvára tak postupoval sám na brankáře, 0:1. Domácí dokázali, ale rychle odpovědět. Na rohový kop Zeleného si naskočil Semrád a bylo srovnáno, 1:1. Kondrac však za 4 minuty dokázala potrestat další chybu domácích, v souboji ve vápně byl nejdůraznější Zvára, míč se odrazil ale před brnakáře kam přiběhl Votýpka a z bezprostřední blízkosti míč šťouchl před přes Čižinského do brány, 1:2. Do konce poločasu se skóre měnilo ještě jednou ve vápně si míč rukou posunul Hlaváček a domácí pokutový kop využili, Semrád svou druhou trefou srovnal na 2:2.

Druhý poločas už příliš fotbalovosti nenabídl, domácí sice měli tlak, ale nedokázali si vypracovat střelecké příležitosti a tak se ke slovu dostali hosté. Díky nákopu a chybě v obraně běžel sám na branku opět Závra, ale Čižinský jeho ránu dokázal vyrazit k Volnému, ten však míč neodklidil do bezpečí čehož využil Závra, který mu míč sebral a ranou na zadní tyč poslal hosty do vedení, 2:3. Poslední branka padla až v samotném závěru, Biroš při snaze vyvést míč, chyboval na půlce hřiště čehož využil Votýpka, který se troufale vrhl mezi obránce a zvýšil na 2:4.

Domácí tak mohou litovat vlastních chyb v obraných řadách a propadli se tak na samotných chvost tabulky.

S Čížou na slovíčko: „Bylo to špatné, v obraně nebylo nic. Soupeř zaslouženě vyhrál. Udělali jsme obrovské chyby vzadu. Po naší chybě jsme prohrávali, vyrovnali jsme. Zvedli jsme se, dostaneme druhý, stejný gól po stejné chybě. Opět vyrovnáme a ve druhé půli inkasujeme potřetí. To už byl konec, to nás strašně sráží. Po takových chybách nemáme šanci kohokoliv porazit.“