Zápas se rozhodl již v prvním poločase

10.10.2021

Velký Osek - Suchdol  4:0 (4:0)

Sestava: Hýbl (46´Oberreiter) – Špírek (25´Král), Marhan, Dobeš, Laštovka – Králík, Kohoutek, Karásek – Liška, Koldinský, Kaše (70´Krejča)

Zápas: Suchdolští nedokázali dobře vstoupil do prvního poločasu a to rozhodlo o celém zápase. Už v 6té minutě rozvlnil síť Tvrzník, 1:0. V 19 minutě zvyšoval Koška a 2 minuty pozdě Meloun, 3:0. Do poločasu mohl snížit po velké chybě brankáře Kaše, ale tváří tvář brankáři míč poslal pouze do náručí brankáře. Na místo snížení přišlo zvýšení domácích na 4:0 díky Kalašovi a zároveň došlo ke zranění brankáře Hýbla.
Do druhé půle do branky musel tak nastoupit Kohoutek, ale i přes větší snahu hostů se zápas spíše dohrával. Žádný se soupeřů tak branku nepřidal a domácí si tak připsali další 3 body a poslali Suchdolské domu s prázdnou.