Domácí nestačili na soupeře z Vlašimi

26.9.2021

Suchdol - Vlašim B  1:4 (0:4)

Branky : 57' Karásek

Zápas: Domácí začali velice aktivně a úvodních 5 minut nepostili hosty z vlastní poloviny hřiště. Bohužel Však hned z první dvou situací kdy se hosté dostali před branky domácích, to bylo rázem 0:2. Nejprve rohový kop doputoval až na koleno Šandy od něhož se míč odrazil do prázdné branky a následně vyřešili hosté skvěle rychlý protiútok a  do prázdné branky tak mohl skórovat Jadamus, 0:2. Další dvě trefy do konce poločasu hosté přidali z poza vápna. Nejprve se trefil Fučík a další ranou z dálky se trefil i Smetana. Poločas byl tak 0:4.

Domácí vstoupili do druhé půle odhodáli s výsledek ještě něco udělat, jediné co se však povedlo byla nádherná střela z dálky od Karáska, která nedala spát nejednomu pavoukovi v Šibenici za brankářem hostů, 1:4. Na více to však nestačili a domácí tak museli smeknout před kvalitou hostů a prohrávají tak 1:4.