Kohoutek si k narozeninám připsal hattrick

19.9.2021

Suchdol - Červené Pečky  8:0 (5:0)

Branky : 4‘ 41‘ 48‘ Kohoutek, 11‘ 79‘ Koldinský, 13‘ Oberreiter, 44‘ Králík, 86‘ Dobeš

Sestava: Hýbl – Král, Liška, Dobeš, Oliva – Králík, Karásek, Kruliš © (53´Špírek) - Kohoutek, Oberreiter (53´Laštovka), Koldinský

Zápas: Domácím vyšel fantasticky start, hned po úvodním hvizdu zatlačil soupeře před branku a vyšel z toho úvodní gól. Kohoutek si poradil s dvojicí obránců, následně i s brankářem a levačkou míč uklidil do prázdné branky, 1:0. Za chvilku se domácí radovali znovu, Kohoutek se prohnal kolem obránce a míč naservíroval Koldinskému před prázdnou branku, 2:0. V další akci se ve vápně skvělel Koldisnký zorientoval a míč předložil na Oberreitera, který se z malého vápna nemýlil, 3:0. Do poločasu se dokázal ještě jednou trefit Kohoutek a těsně před závěrečným hvizdem i Králík, 5:0.

V druhé půli už domácí polevili. Hned z kraje dokázal do prázdné branky zkompletovat hattrick Kohoutek, 6:0. Další branky padali až v závěru. Nejprve přidal druhý svůj gól Koldinský 7:0. a v poslední minutě po přihrávce před prázdnou od Kohoutek se prosadil i Dobeš, 8:0.

Dorostenci si tak připsali druhou letošní výhru a příští víkend je čeká náročná prověrka v podaní Vlašimi.