Sváteční střelec Hietenbal se trefil hned dvakrát a poslal hosty za třemi body

19.9.2021

Malín B - Suchdol B  1:6 (1:4)

Branky : 24‘ Vala – 29‘ 43‘ Hietenbal, 53‘ 55‘ D.Laštovka, 15‘ Mareš, 45‘ Pekař

Suchdol: Hanzl – L. Laštovka, Novotný, Urbánek, Šibrava, D. Laštovka ©, Králík, Pekař, Hietenbal, Vančura, O. Karásek, Š. Kohoutek, J. Kaše, Mareš, Koldinský, Liška

V úvodu duelu se trefil Mareš, který se prohnal skrz obranu a bodlem nedal gólmanovi šanci, 0:1! Poté domácí dokázali srovnat po nedůrazu v obraně hostů. Remízový stav ale netrval dlouho, Šibravovu ránu brankář ještě dokázal vyrazit, ale přímo pod nohy Hietenbala a ten neměl se skórováním problém, 1:2. Ten samý hráč se dokázal do poločasu trefit ještě jednou, 1:3.  V samotném závěru poločasu trefil nádherně šibenici Pekař, 1:4. Ve druhém poločase přidal ještě dvě branky ranami z dálky kapitán D. Laštovka. Suchdolské béčko si tak připsalo další 3 body a poskočilo v tabulce už na druhou příčku.