Suchdol může litovat neproměněných šancí

4.10.2020

Suchdol - Český Brod 1:1 (0:0)

Suchdol: Moravec – Liška, J. Kaše, Dobeš, Marhan (81' Špírek) – Králík, Kruliš, Kohoutek – Koldinský, Bárta, V. Kaše

Český Brod: Šebesta - Čurgali, Škorpil, Kalfas, Kuchař, Saska, Dlabal, Rezek, Šíma, Šermauer (66' Rainiš ), Škorpil (14' Viktora)

Suchdol zápas začal výborně. Už v prvních minutách se dostal do několika dobrých pozic. Tu největší šanci měl Bárta, ale levačkou v dobré pozici netrefil branku. Hosté celý zápas hrozili hlavně ze standardních situací, kterých měli požehnaně, ale žádnou nedokázali využít.

Domácí se mohli radovat hned z kraje druhého poločasu. Koldinského centr ze strany propadl brankáři mezi rukama a skončil až v brance, 1:0. Suchdol mohl přidat další branky. Do samotného úniku se dostal Bárta i Králík, ale ani jeden nedokázal vyzrát na brankáře hostí. V 76' po pasu za obranu si míč našel Kalfas a přehodil Moravce, 1:1.