Malín B - Suchdol B 1:4 (0:2)

Branky: 1' a 40' Lukáš Laštovka, 69' Jiří Oberreiter, 81' David Laštovka

Malín B: Opasek - Schwarz, Štoček, Žaloudek, Thürich, Řepa Pe. (46' Procházka), Sedláček (57' Bárta), Kraus, Vrba, Řepa Pa., Vojtíšek

Suchdol B: Hanzl – Urbánek (46´Liška), Novotný, M.Kruliš st., Mareš – Králík (46´M. Kruliš ml.), Čižinský (73´Koldinský), D. Laštovka – L. Laštovka, Oberreiter, Bajsa

Suchdolské hráče čekal nepříjemný soupeř z Malína. Hostům se skvěle povedl start do utkání. Už v 1' všem utekl L. Laštovka, 0:1. Suchdolu se ještě do konce poločasu povedlo přidat další branku. Střelcem byl opět L. Laštovka, 0:2.

Suchdol i přes hromadu šancí ve druhé půli přidal jen dvě branky. Autory byli Oberreiter a D. Laštovka. Hanzl v samotném závěru přišel o čisté konto, ale hosty to mrzet nemuselo, jelikož si připsali další tři body.