3.10.2020

Suchdol - AFK Pečky 0:1 (0:0)

Suchdol: Čižinský – Langmajer, Volný, Kruliš M. st., Biroš – Herout (84' Bajsa), Böhm, Semrád – Zelený (46' Oberreiter), Langr, L. Laštovka

AFK Pečky: Kopecký - Brunclík, Materna, Pikner, Lindner, Müller (83' Králík), Sova (92' Novák), Jedlička, Batelka, Holub, Richter

Od úvodu se jednalo o vyrovnané utkání. Největší šanci v prvním poločase na straně domácích měl Langr, který se prosmýkl skrze obranu, ale z úhlu nedokázal svou ránu umístit mezi tři tyče.

Ve druhé půli se Suchdol zvedl a hosty do žádné větší šance nepustil. Nakonec celý zápas rozhodlo otřepané pravidlo „nedáš dostaneš“. Do obrovské šance se po přihrávce do vápna od L. Laštovky dostal Semrád, ale jeho pokus dokázal vytěsnit brankář hostí. A prakticky hned z protiútoku a díky nákopu za obranu se hnal sám na Čižinského Sova, který dokázal tvrdou ranou procpat míč až do sítě, 0:1. I Suchdol se o chvíli později radoval. Rána Oberreitera skončila sice v brance, ale radost domácích utnul pomezní rozhodčí se zdviženým praporkem. V závěru se ještě domácí dožadovali penalty po pádu Kruliše ve vápně, ale vyslyšeni nebyli, a tak prohráli smolně s AFK Pečky 0:1.