Suchdol - Jíkev 2:1 (2:0)

Branky: 6' a 12' (PK) Vojtěch Semrád

Suchdol: Čižinský – Langmajer, Volný, M. Kruliš st., Biroš – Herout, Böhm, Langr (85' Pacák) – Zelený (59' D. Laštovka), Semrád, L. Laštovka (81' Oberreiter)

Jíkev: Hlavatý - Kyli (31' Balcar), Macek, Klimpl, Schubert, Poláček, Bialek, Zejmon, Veselý, Fichtner, Másílko

Suchdolským hráčům vyšel skvěle start do utkání. Už v 6' poslal krásný pas z hloubi pole Langr, kterým našel Semráda. Ten celou akci vyřešil výborně a nakonec levou nohou do protipohybu brankáře si otevřel svůj střelecký účet v dresu Suchdola, 1:0. O 6' později bylo ještě veseleji. Zelený si ve vápně obhodil obránce, který však do míče plácl rukou a z pokutového kopu se už podruhé trefil Semrád, 2:0. Suchdol i nadále pokračoval v aktivní hře. Nejprve se do šance dostal Zelený, ale z úhlu si netroufl na střelu a jeho přihrávku na Semráda na poslední chvíli zastavil obránce. Semrád měl i tak obrovskou šanci zpečetit hattrick. Biroš prošel přes 4 hráče a předložil míč právě Semrádovi, ten ale tváří v tvář brankáři svou šanci nevyužil.

Druhý poločas více zabrali hosté a snažili se s výsledkem něco udělat. Takřka celá druhá půle se odehrála na polovině suchdolských, ale žádná velká šance nepřicházela. Dvakrát míč sice skončil za Čižinským na tyči, ale vždy se jednalo o pokusy z dálky. Hosté nakonec dohrávali v 10ti lidech, když se Balcar po dvou žlutých musel poroučet předčasně do sprch. Nakonec se hosté dočkali. V 89' dokázali alespoň snížit a to díky Fichtnerovi, který se zavěsil do vzduchu a nůžkami korigoval skóre, 2:1. Suchdol si tak v 5. kole připsal první letošní tříbodový zisk.