Suchdol - Vrdy 2:1 np (0:1)

Branka: 47' Jan Herout

Suchdol: Čižinský – Zelenka (46' Langmajer), Volný, Vančura, Biroš – Herout, Böhm, Semrád – L. Laštovka, Oberreiter, Langr (70' D. Laštovka)

Vrdy: Garčár - Havránek, Růžička J., Petr L., Vavřina, Franc (67' Andrle), Růžička D., Plašil V. (69' Plašil O.), Havrda, Šveřepa, Petr T.

Suchdol v prvním utkání I.B-třídy přivítal na domácí půdě Vrdy. Utkání začalo od domácích velice nervózně. Nemohli se dostat do tempa a ke své hře. Díky tomu mohli být z jejich chyb nebezpeční hosté. Vrdy jako první slavily vstřelený gól. Po špatné rozehrávce suchdolských si to k brance namířil Petr. Po několika odrazech ve vápně si míč našel Plašil a uklidil ho do branky, 0:1. Domácí v prvním poločase měli jednu velkou šanci na změnu stavu, ale hlavičku Semráda po rohovém kopu zastavil brankář.

Do druhého poločasu suchdolští vlétli jako by je Čižinský v kabině polil „běhavou“ vodou. Už po 2' mohli slavit. Semrád sice z přímého kopu trefil pouze zeď, ale míč se odrazil k Heroutovi a ten ze 40 metrů za pomoci lehké teče obránce poslal míč za bezmocného brankáře, 1:1.  Suchdol i na dále tlačil na vrata Vrdů, ale zápas byl místy hlavně boj o střed hřiště, kde dominovali domácí. Do pěkné šanci se po centru L. Laštovky dostal Oberreiter, ale kde se vzala, tu se vzala ruka brankáře Garčáka.

Nakonec o druhém bodu musely rozhodnout penalty. Na straně Suchdola se sice mýlil jinak přesný Volný a Biroš, ale svůj den měl Čižinský, který dvě penalty zneškodnil a jednu „vytěsnil“ pohledem nad bránu. Za Suchdol se postupně trefili Semrád, Herout, Böhm, Oberreiter a druhý bod pro domácí zpečetil v 7 sérii L. Laštovka.