Vítězný obrat

11.6.2020

Třemi góly v poslední pětiminutovce rozhodli o svém vítězství naši starší žáci v zápase s Jestřabí Lhotou. Fyzicky vyspělejší soupeř měl po celý zápas mírnou převahu a také od začátku vedl. Utkání se hrálo na 2x 45 minut, takže pro žáky nezvykle dlouho. Delší hrací doba nakonec více prospěla domácím, kteří vydrželi v tempu celých 90 minut a skvělým obratem v závěru dokázali strhnout výhru na svou stranu.

Suchdol - Jestřabí Lhota  5:4 (0:1)

Branky Suchdola :  60' 68'  Martin Špírek, 85' 87' Vojta Oberreiter, 90' Martin Králík

Asistence : O.Karásek 1, M.Králík 1, V.Oberreiter 1