V přípravném utkání jsme opět nezabodovali

8.3.2020

Vrdy - Suchdol „B“ 3:0 (1:0)

Sestava:
Mach Jakub, Marhan Petr, Davídková Sofie, Čižinská Marie, Tichý Dominik, Tichý Pavel, Tichý Petr, Koten Matěj, Mareš Jindřich, Šmejkal Daniel, Oberreiter Vojtěch, Novotný Matěj, Králík Martin

V prvním poločase jsme v dost pozměněné sestavě odehráli vyrovnaný zápas. Hned ve 2. minutě přihrával Pavel Tichý svému bratrovi Dominikovi, který překonal brankáře. Míč, který mířil do opuštěné branky, však vykopl obránce domácích. Poté nás soupeř několikrát zatlačil před branku a začal si vytvářet víc a víc šancí. Náš gólman Jakub Mach několik gólových šancí vyrazil na roh. Ovšem ve 25. minutě po ztrátě ve střední záloze dostáváme po pěkné akci domácích první branku. Další naši šanci měl ke konci zápasu i Petr Tichý.
Ve druhém poločase dostáváme dvě branky v 60. a 75. minutě. Naši největší šanci promarnil Dominik Tichý. V 55. minutě postupoval od půlky na branku Vojta Oberreiter, který přihrál Dominikovi. Ten sám před brankářem šanci nepochopitelně neproměnil. Druhý poločas pro naše svěřence nedopadl dobře, bylo znát, že nám chybělo dost našich hráčů.
Další zápas nám ukáže, jak jsme na tom. Již za 14 dní máme první mistrovské utkání.