Konečně fotbal !

15.5.2020

Po dlouhém půl roce byl opět na suchdolském hřišti k vidění fotbalový zápas. Jako první si po vynucené pauze zahráli přátelský zápas naši starší žáci, kteří přivítali kolínskou U13. Zápas se odehrál ve velmi slušném tempu, hosté byli fotbalovější, drželi míč a dobře kombinovali. Domácí se po zisku balónu snažili o rychlý přechod do útoku, v tom je ale bohužel velmi často zastavilo špatné převzetí přihrávky. O vysoké výhře hostů pak rozhodla hlavně efektivita v zakončení, kdy několik jasných domácích šancí zůstalo trestuhodně nevyužitých.

Každopádně důležitější než samotný ýsledek bylo tentokrát to, že jsme se mohli konečně zase sejít na hřišti a užít si fotbal na živo.

fotogalerie a článek na svobodainfo.cz zde...

Suchdol - Sparta Kolín U13  1:6 (0:2)

Branky Suchdola : 55' Martin Špírek

Asistence : T.Havránek 1